Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko septynis taškus iš eilės ir įtvirtino Naujojo Orleano „Pelicans“ (21-32) pergalę Hjustone.

Rezultatyvūs perdavimai 12

Lietuvio vedamas klubas 120:107 (26:21, 23:33, 38:23, 33:30) įveikė Hjustono „Rockets“ (15-38) ir pasiekė trečiąją pergalę paeiliui.

Dvikovą starto penkete pradėjęs uteniškis per 27 minutes įmetė 18 taškų (4/9 dvit., 1/1 trit., 7/10 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet mačą anksčiau laiko baigė dėl išnaudoto pražangų limito.

Jae'Seanui Tate'ui ketvirtojo kėlinio viduryje pataikius iš toli, „Rockets“ dar mėgino kabintis į rungtynes, priartėdama iki 93:101.

Visgi kitoje atakoje Valančiūnas pelnė du taškus su pražanga ir taip inicijavo asmeninę septynių taškų atkarpą, po kurios „Pelicans“ atitrūko 108:94 ir tvirtai kontroliavo situaciją.

Naujojo Orleano ekipos gretose žibėjo Brandonas Ingramas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 33 taškai (9/16 dvit., 3/5 trit., 6/9 baud.).

Jis atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir pakartojo karjeros rekordą.

Puolėjas trečiajame ketvirtyje įmetė 17 taškų, o „Pelicans“ kėlinį laimėjo 38:23 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Ingramas bent 30 taškų per rungtynes surinko aštuntąkart šį sezoną.

Hjustono komandai Christianas Woodas per 35 minutes pelnė 22 taškus (5/9 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“ talentas Alperenas Sengunas iš Turkijos žaidė 25 minutes, per kurias įmetė 5 taškus (1/1 dvit., 1/5 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 5 kartus prasižengė.

„Pelicans“, kuri sezoną pradėjo santykiu 1-12, dabar savo sąskaitoje turi 21 pergalę per 53 turus ir Vakarų konferencijoje pakilo į dešimtąją vietą.

„Rockets“: Christianas Woodas 22 (5/9 dvit., 3/6 trit., 8 atk. kam.), Jalenas Greenas (7/10 dvit., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Garrisonas Mathewsas (5/9 trit., 4 rez. perd.) po 18, Jae'Seanas Tate'as 15 (2/4 trit., 2 blok.), Joshas Christopheris 12 (2/4 trit.), Kenyonas Martinas 9, Kevinas Porteris 8 (2/8 trit., 8 rez. perd.).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 33 (9/16 dvit., 3/5 trit., 6/9 baud., 12 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld., 33 naud.), Jaxsonas Hayesas 21 (7/8 dvit., 7 atk. kam., 2 blok., 26 naud.), Jonas Valančiūnas 18 (4/9 dvit., 7/10 baud., 5 atk. kam.), Joshas Hartas 13 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Herbertas Jonesas, Nickeilas Alexanderis-Walkeris (2/5 trit.) ir Jose Alvarado (4 rez. perd.) po 9.