Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Domantas Sabonis sugrįžo į aikštę po saviizoliacijos, bet liko bejėgis prieš Indianos „Pacers“ (19-36) kapituliaciją Klivlande.

Rezultatyvūs perdavimai 12

Lietuvio klubas dar antrojo kėlinio pradžioje pirmavo 20 taškų persvara, tačiau galop subyrėjo ir 85:98 (27:12, 20:24, 21:25, 17:37) pralaimėjo prieš vietos „Cavaliers“ (33-21).

25-erių lietuvis žaidė 26 minutes, per kurias įmetė 9 taškus (4/8 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Sabonis dėl COVID-19 praleido trejas rungtynes.

Prieš mačą Klivlande ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski paskelbė, jog „Pacers“ ir „Cavaliers“ susitarė dėl mainų – į Klivlandą keliasi antras rezultatyviausias Indianos klubo žaidėjas Carisas LeVertas.

Gynėjas su „Pacers“ marškinėliais šį sezoną rinko po 18,7 taško.

Pasak ESPN šaltinių, tai gali būti grandiozinių „Pacers“ permainų pradžia pasitinkant mainų termino pabaigą (vasario 10-ąją). Vadovybė yra atvira deryboms tiek dėl Sabonio, tiek dėl Myleso Turnerio mainų.

„Pacers“ įspūdingai pradėjo rungtynes ir pirmąjį kėlinį laimėjo 27:12. Gogai Bitadzei įkrovus iš viršaus antrojo ketvirčio pradžioje, svečiai iš Indianos triuškino šeimininkus 34:14.

Visgi Ricko Carlisle'o auklėtiniai ėmė tučtuojau byrėti – pralaimėjo atkarpą 2:15 ir iššvaistė pranašumą (36:29).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pacers“ dar pirmavo 68:61, bet „Cavaliers“ spurtavo 19:0 ir ėmė daužyti varžovus (80:68).

Sabonis sėdo ant suolo likus žaisti pusketvirtos minutės, kai „Pacers“ jau atsiliko 78:93, ir daugiau nebepasirodė ant parketo.

GM: 47

Rajonas Rondo „Cavs“ gretose pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit., 4/5 baud.), atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 5 kamuolius.

Jarretto Alleno sąskaitoje – dvigubas dublis: 15 taškų (5/11 dvit., 0/1 trit., 5/9 baud.) ir 17 atkovotų kamuolių.

Cedi Osmanas ketvirtajame kėlinyje pelnė 18 taškų, o iš viso surinko 22 (4/6 dvit., 4/10 trit., 2/2 baud.), 5 rezultatyvius perdavimus ir 4 atkovotus kamuolius.

„Cavaliers“: Cedi Osmanas 22 (4/6 dvit., 4/10 trit., 5 rez. perd.), Kevinas Love'as 19 (2/7 dvit., 4/8 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Jarrettas Allenas (5/11 dvit., 5/9 baud., 17 atk. kam., 2 blk.) ir Rajonas Rondo (4/6 dvit., 5 atk. kam., 12 rez. perd.) po 15, Deanas Wade'as 10 (2/5 trit., 5 atk. kam.), Evanas Mobley 9 (3/9 dvit., 3 blok.).

„Pacers“: Chrisas Duarte'as 22 (5/7 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam.), Duane'as Washingtonas 17 (5/10 dvit., 1/5 trit.), Justinas Holiday 10 (2/7 trit.), Domantas Sabonis 9 (4/8 dvit., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Keiferas Sykesas 7 (5 atk. kam.).