Nikola Jokičius pratęsė Bruklino „Nets“ (29-24) žvaigždyno skausmus.

Taškai 27
Taiklumas 12-15
Atkovoti kamuoliai 12
Rezultatyvūs perdavimai 10

Serbas surinko 14-ą sezono trigubą dublį, o jo vedama Denverio „Nuggets“ (29-24) namuose laimėjo 124:104 (39:40, 37:35, 31:16, 17:13) ir pratęsė Steve'o Nasho kariaunos pralaimėjimų seriją iki aštuonių paeiliui.

Jokičius per 30 minučių pelnė 27 taškus (12/13 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Puolėjas 23 taškus surinko per antrąjį ir trečiąjį kėlinius, kai „Nuggets“ nuo septynių taškų deficito atsispyrė į 21 taško persvarą.

Denverio ekipa „Nets“ antroje mačo dalyje sulaikė ties 29 pelnytais taškais. Pirmajame kėlinyje Bruklino klubas įmetė 40 taškų, o antrajame – 35.

Jamesas Hardenas dėl traumos praleido antrą mačą paeiliui. Nashas teigė, jog komanda siekia neforsuoti gynėjo sugrįžimo.

Kunkuliuojančių gandų fone strategas taip pat pabrėžė, jog vienas iš didžiojo trejeto narių nebus iškeistas.

„Nets“ taip pat vertėsi be traumuotų Kevino Duranto, LaMarcuso Aldridge'o, Nico Claxtono ir Joe Harriso.

Kyrie Irvingas per 41 minutę pelnė 27 taškus (7/17 dvit., 3/9 trit., 4/5 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 5 kamuolius.

Blake'as Griffinas surinko 19 taškų (2/5 dvit., 5/7 trit.) ir 4 atkovotus kamuolius.

Camo Thomaso sąskaitoje – 20 taškų (5/10 dvit., 2/6 trit., 4/6 baud.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 27 (12/13 dvit., 12 atk. kam., 10 rez. perd., 45 naud.), Willas Bartonas 21 (5/5 dvit., 2/7 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Aaronas Gordonas 17 (4/10 dvit., 2/4 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Jeffas Greenas (4/5 dvit., 5 atk. kam.) ir Monte Morris (6/8 dvit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.) po 12, Brynas Forbesas 11, Zeke'as Nnaji 10 (2/2 trit.).

„Nets“: Kyrieas Irvingas 27 (7/17 dvit., 3/9 trit., 5 atk. kam., 11 rez. perd., 3 blok., 25 naud.), Camas Thomasas 20 (5/10 dvit., 2/6 trit., 4 rez. perd., 2 blok.), Blake'as Griffinas 19 (5/7 trit.), Patrickas Millsas 14 (4/12 trit.), Bruce'as Brownas 10 (5 atk. kam.).