Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

„Golden State Warriors“ (41-13) tęsia pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 10

Steve'o Kerro auklėtiniai šį kartą išvykoje 110:98 (20:23, 36:23, 29:26, 25:26) pranoko Oklahomos „Thunder“ (17-36) krepšininkus ir iškovojo 9-ąją pergalę paeiliui.

Visų rungtynių metu iniciatyvą laikę „Warriors“ krepšininkai lemiamame ketvirtyje leido varžovams spurtuoti 8:0 ir šeimininkai priartėjo – 96:101.

Vis dėlto tada iniciatyvos ėmėsi Klay Thompsonas, smeigęs du tritaškius paeiliui (107:98), o paskutinę minutę vinį rungtynėse kalė Stephas Curry.

Būtent Curry ir Thompsono tandemas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Curry per 36 minutes surinko 18 taškų (2/2 dvit., 4/10 trit., 2/2 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 10 rezultatyvių perdavimų bei 4 klaidas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Thompsonas, per 28 minutes pelnęs 21 tašką (3/7 dvit., 3/8 trit., 6/6 baud.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Oklahomos komandai Joshas Giddey per 30 minučių pelnė 16 taškų (6/13 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 4 kartus.

„Thunder“: Luguentzas Dortas 26 (6/9 dvit., 3/12 trit., 5/7 baud., 3 per. kam., 5 kld.), Dariusas Bazley 20 (6/12 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam.), Joshas Giddey 16 (6/13 dvit., 11 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.), Kenrichas Williamsas 12 (2/6 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Tre Mannas 11 (3/7 trit., 4 rez. perd.).

„Warriors“: Klay Thompsonas 21 (3/7 dvit., 3/8 trit., 6/6 baud.), Stephenas Curry 18 (4/10 trit., 9 atk. kam., 10 rez. perd., 4 kld., 26 naud.), Jonathanas Kuminga 16 (6/8 dvit., 4 rez. perd.), Andrew Wigginsas 15 (3/9 trit., 5 atk. kam.), Jordanas Poole'as 11 (4/4 dvit., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Kevonas Looney 8 (4/6 dvit., 7 atk. kam.).