Nuotr.: Sam Sharpe-USA TODAY Sports
Nuotr. Sam Sharpe-USA TODAY Sports

Šarlotėje iš savo negausaus gerbėjų būrio MVP skanduočių sulaukęs DeMaras DeRozanas pelnė 36 taškus, o jo vedami Čikagos „Bulls“ (34-21) sugrįžo į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio asociacijoje.

Rezultatyvūs perdavimai 8

Billy Donovano auklėtiniai svečiuose 121:109 (28:29, 30:16, 31:31, 32:33) paguldė ant menčių Šarlotės „Hornets“ (28:28) ekipą, kuriai tai jau šeštasis pralaimėjimas paeiliui.

DeRozanas per 37 minutes pelnė 36 taškus (10/15 dvit., 3/4 trit., 7/10 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Tiesiog bandau pagerinti komandos situaciją prieš išeinant į „Visų žvaigždžių“ savaitgalio pertrauką, – sakė DeRozanas. – Suprantu, kokios svarbios yra šios rungtynės. Tai mums buvo puiki galimybė pasinaudoti šiomis keliomis paskutinėmis rungtynėmis prieš pertrauką. Toks buvo mano mąstymas.“

DeRozanas ir Zachas LaVine'as kartu 18-tą kartą šį sezoną pelnė mažiausiai 25 taškus. LaVine'o sąskaitoje 27 taškai.

„Bulls“ komandai negalėjo padėti Lonzo Ballas, Alexas Caruso, Patrickas Williamsas, Ayo Dosunmu ir Derrickas Jonesas, o „Hornets“ trūko Gordono Haywardo, Cody Martino ir Jaleno McDanielso.

Antrajame kėlinyje „Hornets“ prametė 8 tritaškius iš 9 ir suklydo 5 kartus, tad svečiai iš Čikagos spurtavo 17:2 ir pabėgo į priekį (56:41).

Po ilgosios pertraukos namų komanda sumažino deficitą iki 8 taškų (64:72), tačiau „Bulls“ atsakė 5 taškais paeiliui (77:64), susigrąžino dviženklę persvarą ir neiššvaistė jos iki pat rungtynių pabaigos.

„Hornets“ gretose rezultatyviausias buvo LaMelo Ballas. Jis per 37 minutes pelnė 33 taškus (7/15 dvit., 5/10 trit., 4/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 4 kamuolius.

Dvigubą dublį surinkęs Nikola Vučevičius nugalėtojams per 37 minutes pelnė 18 taškų (9/13 dvit.), atkovojo 15 kamuolių, blokavo 3 metimus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Oubre dėjimas per Vučevičių:

„Hornets“: LaMelo Ballas (5/10 trit., 4/6 baud., 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Milesas Bridgesas 22 (5/8 dvit., 6/6 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Kelly Oubre (5/10 dvit., 4 atk. kam.), Terry Rozieris (4/7 dvit., 6 rez. perd.).

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 36 (10/15 dvit., 3/4 trit., 7/10 baud., 5 atk. kam.), Zachas LaVine'as 27 (5/10 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Nikola Vučevičius 18 (9/13 dvit., 15 atk. kam., 8 rez. perd.), Coby White'as 15 (3/4 dvit., 3 akv. kam., 3 rez. perd.).