Nuotr.: R.Lukoševičius
Nuotr. R.Lukoševičius

Adas Šimonis pelnė 28 taškus, o jo vedama „Vilniaus „Perlo Energijos“ ekipa (9-22) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Vilniaus klubas savo aikštėje 108:75 (22:17, 28:21, 30:20, 28:17) sutriuškino Joniškio „Delikatesą“ (6-24).

Rungtynes geriau pradėjo vilniečiai ir per pirmąją pusę susikrovė dviženklį pranašumą (50:38). Reikalus šeimininkai sutvarkė trečiajame kėlinyje, kurio metu surengė atkarpą 30:18, o po Roko Jociaus tolimo šūvio pranašumas pasiekė 24 taškus (80:56).

Nesulaikomai žaidęs Šimonis per 29 minutes pelnė 28 taškus (3/3 dvit., 6/14 trit., 4/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius bei surinko 32 naudingumo balus.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Donnellas Cegersas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 21 taškas (10/13 dvit., 0/2 trit., 1/3 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

„Perlas Energija“: Adas Šimonis 28 (6/14 trit., 5 rez. perd., 4 per. kam., 32 naud.), Augustinas Kiudulas 16 (3/4 trit., 5 atk. kam.), Modestas Babraitis 12 (6/7 dvit.), Jokūbas Rubinas 10 (2/7 trit., 5 rez. perd.), Rokas Jocius (2/3 trit., 7 atk. kam., 4 kld.), Lukas Valantinas (5 atk. kam.) ir Matas Narvilas po 8, Gytis Valickas 7.

„Delikatesas“: Donnellas Cegersas 21 (10/13 dvit., 9 atk. kam., 10 kld.), Darionas Rackley 18 (4/12 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 8 kld.), Ugnius Mineikis 15 (2/5 trit., 4 rez. perd.), Martynas Tamulevičius 8 (2 blok.).