Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Praėjusios savaitės MVP tapęs Oskaras Pleikys pelnė 27 taškus ir jo vedamas Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (8-24) iškovojo trečiąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ čempionate.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Lukas Kreišmontas pataikė lemiamą dvitaškį ir realizavo baudą, kuri padėjo Klaipėdos klubui išvykoje 74:73 (16:21, 17:14, 21:21, 20:17) vos vieno taško persvara palaužti Joniškio „Delikatesą“ (6-26).

Joniškio komandai tai jau ketvirtas pralaimėjimas iš eilės.

Po ilgosios pertraukos Joniškio ekipa turėjo 9 taškų pranašumą (47:38) ir ketino pabėgti, tačiau Gabrielius Mažeika smeigė tritaškį, o O. Pleikys pridėjo dar du tolimus metimus, kurie leido „Neptūno“ dubleriams vėl priartėti (47:51).

Tiksint paskutinėms 2 minutėms, Darionas Rackley išvedė „Delikatesą“ į priekį (71:69). Tada L. Kreišmontas realizavo baudų metimus (71:71), o kitoje aikštės pusėje Rackley vėl ėmėsi iniciatyvos ant savo pečių (73:71).

Visgi likus 28 sekundėms Kreišmontas sukūrė įspūdingą momentą – prasiveržęs pataikė dvitaškį ir išprovokavo pražangą (73:73) Jo realizuotas baudos metimas padovanojo pajūrio komandai pergalę.

Per likusį laiką Valerijus Anisimovas dar bandė gelbėti Joniškio komandą, bet jo metimas iš po krepšio skriejo pro šalį.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Pleikys, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 27 taškai (7/8 dvit., 2/3 trit., 7/11 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 43 naudingumo balai.

Rungtynių herojumi tapęs Kreišmontas pelnė 16 taškų.

Joniškio komandai Rackley per 31 minutę taip pat pelnė 16 taškų (5/11 dvit., 0/3 trit., 6/8 baud.). Be to, jis atkovojo 9 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Darionas Rackley 16 (5/11 dvit., 6/8 baud., 9 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld.), Donnellas Cegersas 14 (5/7 dvit.), Laurynas Balkūnas (3/8 dvit., 2/3 trit.) ir Nedas Kancleris (4/4 dvit.) po 13.

„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys 27 (7/8 dvit., 2/3 trit., 7/11 baud., 14 atk. kam., 4 kld., 43 naud.), Lukas Kreišmontas 16 (1/5 trit., 9/14 baud.), Matas Vaitkus 11 (4/4 dvit., 1/6 trit., 3 per. kam.), Gabrielius Mažeika 9 (3/7 trit.).