Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Dvyliktąją pergalę Baltijos čempionate iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkės (12-3).

Rezultatyvūs perdavimai 5

Uostamiesčio ekipa išvykoje 98:73 (24:23, 28:17, 29:17, 17:16) nepaliko vilčių Liepojos „Liepaja/LSSS“ (13-6) ekipai.

98 taškai – trečias didžiausias klaipėdiečių rezultatas šį sezoną. Daugiausiai „Neptūno“ merginos buvo įmetusios 103 taškus.

Dominuoti viešnios pradėjo antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 11 taškų persvara (28:17), o dar vienas spurtas trečiojo ketvirčio metu (29:17) galutinai perlaužė rungtynes ir sukrovė klaipėdietėms 24 taškų pranašumą (81:57).

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Savannah Plentovich, kurios sąskaitoje per 26 minutes buvo 10 taškų (2/3 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Ligita Tamutytė, per 14 minučių pelniusi 17 taškų (4/5 dvit., 1/3 trit., 6/6 baud.). Ji taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 18 naudingumo balų.

Liepojos komandai Elvija Veršele per 21 minutę pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 11 naudingumo balų.

„Liepaja/LSSS“: Ketija Vihmane 13 (3/7 trit.), Enija Kivite (2/4 trit., 4 kld.), Madara Šmite (4/8 dvit., 5 atk. kam.) ir Elvija Veršele (4/7 dvit.) po 11, Paula Kleščova (1/7 dvit., 6 rez. perd., 2 blok., 5 kld.), Raivita Korenika (1/7 dvit., 8 atk. kam.) ir Maiara Pereira Dias (6 atk. kam.) po 7.

„Neptūnas“: Ligita Tamutytė (4/5 dvit., 6/6 baud., 5 atk. kam.) ir Maisa Pereira Dias (7/11 dvit.) po 17, Agnė Černeckytė 16 (5/8 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam.), Dalia Donskichytė (4/8 dvit., 5 kld.) ir Dominyka Paliulytė (4/6 dvit., 5 rez. perd.) po 13, Savannah Plentovich 10 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Kamilė Mickutė 7.