Nuotr.: RS - Scanpix
Nuotr. RS - Scanpix

Domantas Sabonis visą mačą stumdėsi su Nikola Jokičiumi, tačiau galiausiai pastarasis surinko trigubą dublį, o jo vedama Denverio „Nuggets“ (35-25) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje iškovojo penktą pergalę paeiliui.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Serbo atstovaujamas klubas namie 115:110 (38:30, 21:29, 26:26, 30:25) po atkaklios kovos pranoko Sakramento „Kings“ (22-40).

Dvigubą dublį surinkęs Sabonis per 33 minutes pelnė 14 taškų (6/12 dvit., 0/2 trit., 2/5 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei kartą suklydo.

Solidžiai pasirodęs Jokičius per 34 minutes pelnė 18 taškų (6/11 dvit., 0/5 trit., 6/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir dukart suklydo.

Tai jau 16-asis serbo trigubas dublis šiame sezone. Pagal šį pasiekimą jis lyderiauja visoje lygoje, mat be jo daugiausiai trigubų dublių turi Dejounte Murray, kuris yra surinkęs 12.

Sabonio blokas Jokičiui:

Praėjusį sykį komandos susitiko vos prieš kelias dienas, o toje kovoje taip pat triumfavo „Nuggets“ ekipa (128:110).

Likus 1 minutei iki rungtynių pabaigos Sabonis dvitaškiu išlygino rezultatą (110:110), o kitoje aikštės pusėje Jokičius išprovokavo pražangą, bet nepataikė nė vieno baudos metimo.

„Kings“ turėjo šansą išsiveržti į priekį, bet Sabonis sužingsniavo. Tiksint paskutinėms 29 sekundėms Monte Morrisas smeigė svarbų tritaškį (113:110), Sabonis prametė, o Jokičius baudų metimais Denverio komandos pergalę įtvirtino (115:110).

Denverio komandai Aaronas Gordonas per 32 minutes pelnė 23 taškus (5/7 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius.

Sakramento ekipos gretose išsiskyrė De'Aaronas Foxas, kurio sąskaitoje per 39 minutes buvo 26 taškai (9/14 dvit., 1/5 trit., 5/5 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“: Aaronas Gordonas 23 (5/7 dvit., 3/5 trit., 9 atk. kam.), Monte Morrisas 21 (3/7 dvit., 5/6 trit.), Nikola Jokičius 18 (6/11 dvit., 0/5 trit., 6/8 baud., 10 atk. kam., 11 rez. perd.), Willas Bartonas 13 (3/8 trit., 4 rez. perd.), Nah'Shonas Hylandas 11 (2/5 trit.), DeMarcusas Cousinsas 9 (8 atk. kam., 4 kld.), Austinas Riversas 7 (2/5 trit.).

„Kings“: De'Aaronas Foxas 26 (9/14 dvit., 1/5 trit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 10 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 24 (6/13 dvit., 9/9 baud., 5 atk. kam.), Justinas Holiday 15 (4/8 trit.), Domantas Sabonis 14 (6/12 dvit., 16 atk. kam., 7 rez. perd.), Jeremy Lambas 12 (5/6 baud., 7 atk. kam.), Trey Lylesas 7 (2/3 trit.).