Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

G lygoje – Igno Brazdeikio sezono rungtynės ir jo atstovaujamos Leiklando „Magic“ (5-12) komandos pergalė.

GM: 28

Lietuvio klubas savo aikštėje 122:111 (27:25, 33:30, 32:29, 30:27) įveikė Fort Veino „Mad Ants“ (8-12).

Nesustabdomai žaidęs Brazdeikis per 29 minutes pelnė 33 taškus (11/16 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.) ir užfiksavo sezono rezultatyvumo rekordą. Lietuvio karjeros rekordas G lygoje – 36 taškai.

Puolėjas taip pat atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Brazdeikio rodikliai G lygoje šį sezoną per 33 minutes siekia 22,3 taško, 5 atkovotus kamuolius ir 5,7 rezultatyvaus perdavimo.

Brazdeikis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose, tačiau daugiau taškų už jį pelnė oponentų pusėje buvęs Justinas Andersonas, įmetęs 38 (5/7 dvit., 5/9 trit., 7/7 baud.).