Nuotr.: R.Lukoševičius
Nuotr. R.Lukoševičius

Labai svarbią pergalę kovoje dėl „7bet-NKL“ atkrintamųjų pasiekė Vilniaus „Perlas Energija“ (11-25).

Rezultatyvūs perdavimai 6

Andriaus Šležo auklėtiniai namie 78:71 (29:23, 24:10, 13:11, 12:27) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (11-26).

Vilniečiams iki reguliariojo sezono pabaigos lieka du turai ir po šios pergalės jie užkopė į 11 poziciją turnyrinėje lentelėje.

13 vietoje šiuo metu yra „Kretinga“ (10-26). Pastaroji komanda turi nežymų tarpusavio pranašumą prieš „Perlą Energiją“, tačiau yra iškovojusi viena pergale mažiau.

„Neptūnas-Akvaservis“ taip pat negali jaustis ramus – dabartinė 12 vieta gali būti lengvai prarasta. Klaipėdiečiams liko vienerios rungtynės reguliariajame sezone.

Vilniaus komandai Arnas Adomavičius per 31 minutę pelnė 17 taškų (3/7 dvit., 2/9 trit., 5/5 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Oskaras Pleikys, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 20 taškų (8/16 dvit., 0/1 trit., 4/7 baudų), 18 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 35 naudingumo balai.

Šeimininkai nuo pirmojo švilpuko kibo į darbus ir pabėgo į priekį (15:6). Antrajame ketvirtyje „Perlas Energija“ dar paspartino žaidimą ir susikūrė ženklią persvarą (44:27).

Trečiajame ketvirtyje vilniečių pranašumas pasiekė rekordinę 24 taškų ribą (60:36), tačiau vėliau ėmė leistis. Lemiamą ketvirtį „Neptūnas-Akvaservis“ atidarė spurtu 11:0, o likus minutei Luko Kreišmonto tritaškis pakurstė intrigą (70:74).

„Perlą Energiją“ į priekį timptelėjo Ado Šimonio tritaškis, o Radvilo Kneižio klaida galutinai išsklaidė nugalėtojo klausimą.

„Perlas Energija“: Arnas Adomavičius (3/7 dvit., 2/9 trit., 5/5 baud., 10 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Andreas Kalogiros (2/7 dvit., 3/7 trit., 6 atk. kam.) po 17, Adas Šimonis 16 (3/5 trit.), Lukas Valantinas 10 (4/7 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys 20 (8/16 dvit., 18 atk. kam., 4 rez. perd., 35 naud.), Lukas Kreišmontas 19 (4/10 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam.), Gediminas Leščiauskas 10 (4/5 dvit.), Matas Vaitkus 7 (5 atk. kam., 4 per. kam.).