Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Lengvą pergalę FIBA Čempionų lygos L grupėje iškovojo Tenerifės „Lenovo“ (4-0) ekipa.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Ispanai namuose 87:62 (18:20, 22:19, 26:13, 21:10) antroje mačo pusėje sutriuškino Sombathėjaus „Falco“ (0-4) krepšininkus.

Be pralaimėjimų žengiantis Tenerifės klubas tvirtai žengia pirmoje vietoje ir yra labai arti ketvirtfinalio.

Būtent prieš „Falco“ ir „Lenovo“ Vilniaus „Rytas“ žais paskutines L grupės rungtynes. Giedriaus Žibėno auklėtiniai su 2 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais žengia treti.

Tenerifės komandai Kyle'as Wiltjeras per 24 minutes pelnė 23 taškus (2/4 dvit., 6/10 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Sombathėjaus ekipos gretose išsiskyrė Borisas Baračas, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 16 taškų (7/11 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

„Lenovo“: Kyle'as Wiltjeras 23 (6/10 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Franas Guerra 10 (4/6 dvit.), Sasu Salinas (3/7 trit.) ir Aaronas Doornekampas (3/5 trit.) po 9, Bruno Fitipaldo (2/3 trit., 4 rez. perd.), Giorgis Šermadinis ir Marcelinho Huertas (3/7 dvit., 9 rez. perd.) po 8, Emiras Sulejmanovičius 7.

„Falco“: Borisas Baračas 16 (7/11 dvit., 5 atk. kam.), Marvinas Clarkas 9 (2/7 dvit.), Benedekas Varadis (3/7 dvit., 5 atk. kam.) ir Gyorgijus Golomanas (4/7 dvit., 3 blok.) po 8.