Nuotr.: FP - Scanpix
Nuotr. FP - Scanpix

Ąžuolo Tubelio atstovaujama Arizonos „Wildcats“ tapo „Pac 12“ konferencijos čempione.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Lietuvio universitetas finale 84:76 (35:40, 49:36) antroje rungtynių pusėje palaužė Kalifornijos UCLA „Bruins“ studentus.

Tubelis per 28 minutes pelnė 9 taškus (4/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

„Wildcats“ į pergalę vedė Bennedictas Mathurinas, kuris per 39 minutes pelnė 27 taškus (4/8 dvit., 2/6 trit., 13/15 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir blokavo metimą.

Kalifornijos universitetą bandė tempti Julesas Bernardas su 19 taškų. Jam geriausiai talkino Jaime Jaquezas su 18 taškų, Johnny Juzangas – su 16 ir Tygeras Campbellas baigė savo sąskaitoje turėdamas 14.

Finale pergalę iškovojusi „Wildcats“ ekipa iškart papuls į „Kovo beprotybę“, o kitos komandos bus atrinktos iki kovo 15-os dienos, kuomet startuos atkrintamosios.