Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (17-4) po pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ Eurolygoje sugebėjo atsigriebti vietinėse pirmenybėse.

Katalonai namuose 83:63 (21:17, 16:14, 23:8, 23:24) nugalėjo Sevilijos „Coosur Real Betis“ (6-16).

„Barcai“ tai buvo antra iš eilės pergalė ACB lygoje. Jasikevičiaus auklėtiniai pergalėmis susilygino su Madrido „Real“ (17-5), kuri yra sužaidusi vienu maču daugiau.

Sevilijos ekipa su 6 pergalėmis ir 16 pralaimėjimų žengia paskutinėje, 18-oje, lygos vietoje.

Rokas Jokubaitis per 15,5 minutės pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), išskirstė 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo, blokavo metimą, sykį prasižengė ir sukaupė 7 naudingumo balus.

„Barca“ pirmoje mačo pusėje nesugebėjo toli atitrūkti nuo varžovų, o antrajame kėlinyje svečiai buvo įgavę nežymų pranašumą (29:27).

Reikalai ėmė taisytis po pertraukos, kai katalonai laimėjo atkarpą 8:0 ir pirmą kartą turėjo dviženklę persvarą (46:35). Užsikūręs šeimininkų garvežys nebeleido varžovams pagalvoti apie pergalę, o ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas.

Nugalėtojams Brandonas Daviesas per 20 minučių pelnė 16 taškų (7/10 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Sevilijos ekipai Dairis Bertans per 20,5 minutės pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit., 3/3 baudų), atliko rezultatyvų perdavimą, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

Penktadienį Kaune „Barcelona“ 84:91 nusileido „Žalgiriui“.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 16, Nicolasas Laprovittola 9, Alexas Abrinesas, Dante Exumas ir Rolands Šmits po 8, Nickas Calathes 7 (9 atk. kam.).

„Coosur Real Betis“: Vitto Brownas 12, Shannonas Evansas 11, Jacobas Wiley ir Dairis Bertans po 8.