Nuotr.: AP-SCANPIX
Nuotr. AP-SCANPIX

Bostono „Celtics“ (42-28) toliau įrodinėja, kad pastaruoju metu pagauta gera forma nėra atsitiktinumas.

Rezultatyvūs perdavimai 8

Ime Udokos auklėtiniai išvykoje 110:88 (23:17, 25:15, 31:37, 31:19) parbloškė „Golden State Warriors“ (47-23).

„Warriors“ didžiąją rungtynių dalį vertėsi be traumą patyrusio Stepheno Curry.

Snaiperis sužeidimą patyrė antrajame kėlinyje, kai įsivėlė į kovą dėl kamuolio. Jo komanda nuskuodė į greitą ataką, bet Curry pradėjo šlubčioti.

Kaip paaiškėjo po epizodo pakartojimo, Marcusas Smartas užkrito ant Curry kojos. Dėl šio epizodo „Celtics“ žaidėjui skirta nesportinė pražanga, o „Warriors“ lyderis ant parketo nebegrįžo.

Nugalėtojų gretose lyderis buvo Jaysonas Tatumas, per 36 minutes pelnęs 26 taškus (3/8 dvit., 3/8 trit., 11/12 baudų). Jis taip pat atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

San Francisko komandai Jordanas Poole'as per 34 minutes pelnė 29 taškus (4/7 dvit., 6/13 trit., 3/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

„Celtics“ į priekį nurūko dar pirmajame kėlinyje, kai po spurto 13:0 įgijo dviženklį pranašumą (21:10). Svečiai dar sykį truktelėjo į priekį antrojo kėlinio gale, kai sumetė 7 taškus be atsako (48:30).

Po pertraukos Bostono ekipa pasiekė rekordinę 24 taškų persvarą (67:43). Nors ketvirtajame kėlinyje „Warriors“ grįžo (74:83), bet dar vienas spurtas leido „Celtics“ užtikrintai laimėti.

„Warriors“: Jordanas Poole'as 29 (4/7 dvit., 6/13 trit.), Klay Thompsonas 18 (7/13 dvit., 1/11 trit.), Kevonas Looney 9 (4/6 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), Juanas Toscano-Andersonas 7.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas (3/8 dvit., 3/8 trit., 11/12 baud., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Jaylenas Brownas (7/13 dvit., 2/8 trit., 6/7 baud., 7 atk. kam.) po 26, Marcusas Smartas 20 (4/5 dvit., 4/7 trit., 8 rez. perd., 28 naud.), Paytonas Pritchardas 10 (2/6 trit.), Robertas Williamsas 8 (4/5 dvit., 9 atk. kam., 4 blok.).