Įspūdingai dar vieną barjerą „Kovo beprotybėje“ peržengė Ąžuolo Tubelio atstovaujama Arizonos „Wildcats“ ekipa.

Amžius: 19
Ūgis: 211 cm
Svoris: 111 kg
Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Bennedictas Mathurinas ir Christianas Koloko sumetė 58 taškus, o „Wildcats“ per pratęsimą 85:80 (39:36, 36:39, 10:5) paguldė Pietų regione devintu reitingu įvertintus Teksaso krikščionių universiteto „Horned Frogs“ atstovus.

„Wildcats“ Pietų konferencijoje pasiekė pusfinalį, kuriame susikaus su penkto reitingo Hjustono „Cougars“ studentais. Mačas vyks iš ketvirtadienio į penktadienį.

Ąžuolas Tubelis dvikovą pradėjo starto penkete, aikštėje praleido 16 minučių, pelnė 5 taškus (2/7 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Siautėjęs Mathurinas tritaškiu išplėšė pratęsimą, kuriame šešiais taškais iš eilės leido „Wildcats“ atitrūkti 83:80.

Likus žaisti 11 sekundžių Koloko atkovojo kamuolį puolime, įkrovė iš viršaus ir nulėmė Arizonos universiteto pergalę 85:80.

Mathurinas fantastišku dėjimu išsiskyrė antrojo kėlinio viduryje, kai į plakatą įklijavo vieną iš „Horned Frogs“ vedlių Eddie Lampkiną.

Tautvilas Tubelis Arizonos komandoje nepakilo nuo suolo.

Mathurinas per 41 minutę pelnė 30 taškų (5/8 dvit., 3/11 trit., 11/13 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Koloko sąskaitoje – 28 taškai (12/13 dvit., 4/7 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 3 blokuoti metimai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Arizonos ekipoje į rikiuotę po trejų praleistų rungtynių sugrįžo Kerras Kriisa.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ sistemos auklėtinis išsigydė čiurnos traumą, žaidė 27 minutes, įmetė tik vieną iš 10-ies mestų tritaškių, atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Wildcats“: Bennedictas Mathurinas 30 (8/19 metimai, 8 atk. kam.), Christianas Koloko 28 (12/13 dvit., 12 atk. kam.), Justinas Kieras ir Pelle'as Larssonas – po 6.

„Horned Frogs“: Chuckas O'Bannonas 23 (5/13 trit.), Eddie Lampkinas (14 atk. kam.) ir Mike'as Milesas (5/20 metimai) – po 20, Emanuelis Milleris 10.