Nuotr.: LKL
Nuotr. LKL

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5-18) komanda Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo įspūdingą pergalę.

Pasvaliečiai per paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę panaikino 10 taškų deficitą, o per pratęsimą 106:102 (15:20, 23:25, 28:22, 26:26, 14:10) įveikė Prienų „Labas GAS“ (3-22) komandą.

Tapti mačo didvyriu galėjo Ignas Sargiūnas, bet jo metimas buvo atliktas pasibaigus pagrindiniam laikui.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus minutei Juwanas Durhamas pataikė dvitaškį ir prieniškių pranašumą padidino iki 10 taškų (92:82).

Tuomet „Pieno žvaigždės“ surengė stebuklingą atkarpą. Likus 55 sekundėms Arnas Beručka smeigė tritaškį, Tahjus Eaddy suklydo, o Randy Culpepperis likus 41 sekundei pridėjo dar vieną tritaškį (88:92).

Jovanas Kljajičius prametė abi baudas, o Karolis Guščikas likus 27 sekundėms įmetė dvitaškį (90:92).

Tuomet Kljajičius suklydo, o Culpepperis atakuojant iš po krepšio išprovokavo Igno Sargiūno pražangą. Amerikietis likus 17,7 sek. sumetė baudas ir išlygino rezultatą (92:92).

Lemiamu metu Ignas Sargiūnas atliko reidą po krepšiu ir įmetė dvitaškį, tačiau teisėjai po peržiūros taškų neįskaitė – jie buvo įmesti po 40 žaidimo minučių.

Pratęsime likus minutei rezultatas buvo lygus (99:99), bet tada Žygimantas Skučas įmetė dvitaškį, Markellas Johnsonas pridėjo taiklias baudas (103:99).

Sargiūno tritaškis svečių deficitą nukirpo iki minimumo (102:103), bet Žygimantas Skučas įmetė vieną baudą, kertinėje atakoje Sargiūnas prarado kamuolį, o pasvaliečiams pergalę įtvirtino Culpepperis.

Pasvalio komandai Culpepperis per 37 minutes pelnė 32 taškus (7/13 dvit., 4/9 trit., 6/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 33 naudingumo balus.

Prienų ekipos gretose išsiskyrė Jovanas Kljajičius, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 26 taškai (6/9 dvit., 3/5 trit., 5/7 baudų), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

„Pieno žvaigždės“: Randy Culpepperis 32 (7/13 dvit., 4/9 trit., 6/6 baud., 4 rez. perd., 6 per. kam., 33 naud.), Dmytro Skapincevas 16 (8/12 dvit., 7 atk. kam.), Karolis Guščikas 15 (6/8 dvit.), Markellas Johnsonas (6/13 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Žygimantas Skučas (3/7 trit., 6 atk. kam.) po 14, Arnas Beručka 13 (4/6 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd.).

„Labas GAS“: Jovanas Kljajičius 26 (6/9 dvit., 3/5 trit., 5/7 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud.), Rapolas Ivanauskas 20 (5/7 dvit., 2/2 trit., 6 atk. kam., 4 kld.), Juwanas Durhamas 14 (7/10 dvit., 8 atk. kam., 3 per. kam.), Mantvydas Staniulis (2/3 trit.) ir Ignas Sargiūnas (4/7 dvit., 6 rez. perd., 9 kld.) po 12, Erikas Venskus 7.