Nuotr.: Vainius Sodeika
Nuotr. Vainius Sodeika

Moterų lygos A diviziono pusfinalyje užtikrintai startavo Vilniaus „Kibirkštis-MRU“.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Gitauto Kievino ir Sandros Linkevičienės vadovaujama komanda namuose 90:59 (19:16, 25:13, 22:12, 25:18) nugalėjo „Šiaulius-Vilmers“.

Serijoje iki dviejų pergalių vilnietės išsiveržė į priekį – 1-0. Kita komandų akistata vyks Šiauliuose balandžio 3 d.

Pirmajame ketvirtyje šiaulietės neleido šeimininkėms pabėgti. Po Brigitos Rimkevičiūtės tritaškio viešnios kėsinosi perimti persvarą (16:17), bet sėkmingai kėlinį uždariusi „Kibirkštis-MRU“ nulėkė į priekį.

Vilnietės laimėjo atkarpą 10:0, kuri leido susikrauti solidų 18 taškų pranašumą (36:18). Iki pertraukos šiaulietės kiek apkarpė deficitą (29:42), bet Gerdos Raulušaitytės taškai vėl nutolino šeimininkes (44:29).

Įpusėjus trečiajam kėliniui dvitaškį pataikė Danguolė Pupkevičiūtė ir šiaulietės dar buvo koviniame atstume (39:52). Tačiau „Kibirkštis-MRU“ kėlinį atkarpa 14:2 ir į visus klausimus atsakė neprasidėjus lemiamam kėliniui (66:41).

Vilniaus komandai Ugnė Sirtautaitė per 30 minučių pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 6/8 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 28 naudingumo balus.

Šiaulių ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Klaudija Janionytė, kurios sąskaitoje per 27 minutes buvo 12 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 3/6 baudų), 1 atkovotas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 14 naudingumo balų.

Svečių ekipai šiame mače nepadėjo abi legionierės Donica Cosby ir Ahiyona Vason.

„Kibirkštis-MRU“: Ugnė Sirtautaitė 20 (7/10 dvit., 6/8 baud., 11 atk. kam., 4 kld., 28 naud.), Eglė Zabotkaitė 14 (2/4 trit., 5 rez. perd.), Gerda Raulušaitytė 13 (6/10 dvit., 5 atk. kam.), Camille Droguet 11 (4/5 dvit.), Saulė Mikelionytė (4/6 dvit., 3 per. kam., 2 blok.) ir Livija Sakevičiūtė (5/5 dvit.) po 10, Karolina Kazočiūnaitė 7 (2/7 trit., 5 atk. kam.).

„Šiauliai-Vilmers“: Brigita Rimkevičiūtė 15 (3/7 trit.), Klaudija Janionytė 12, Danguolė Pupkevičiūtė (4/11 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam.) ir Urtė Bukauskaitė (2/4 trit.) po 10.