Kauno „Žalgiris“ pasirašė naują vienerių metų sutartį su vidurio puolėju Eurelijumi Žukausku. Kauno klubo svetainė internete skelbia, kad kontraktas su 216 cm ūgio krepšininku buvo sudarytas tik šią savaitę.

Žukauskas šiuo metu pagal individualią programą sportuoja Kaune ir ruošiasi naujajam sezonui. Prie iš užsienio turnyrų grįšiančių „Žalgirio“ krepšininkų Žukis prisijungs po dešimties dienų.

35-erių metų aukštaūgis per savo karjerą iškovojo nemažai titulų. Svarbiausias jų Eurolygos čempionų taurė, kurios laimėjimo 10 metų jubiliejus sukaks šį sezoną. E.Žukauskas su „Žalgiriu“ taip pat laimėjo ir Taurių laimėtojų taurę 1998 m. bei su Lietuvos rinktine 2003 m. tapo Europos čempionu. Su pastarąja komanda jis džiaugėsi ir dviem bronzos medaliais olimpinėse žaidynėse (1996 ir 2000 m.). E.Žukauskas triskart tapo LKL čempionu, kartą – Baltijos lygos ir LKF taurės laimėtoju.