Nuotr.: D. Repečka
Nuotr. D. Repečka

„7bet-NKL“ čempionate „Gargždai“ ketvirtfinalyje toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Pauliaus Juodžio auklėtiniai svečiuose 72:69 (14:15, 21:20, 19:14, 18:20) po sunkios kovos pranoko „Žalgirio-2“ jaunimą ir išsiveržė serijoje iki trijų pergalių 2-0.

Gargždų ekipos gretose išsiskyrė Simas Galdikas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 24 taškai (11/16 dvit., 2/9 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas bei 32 naudingumo balai.

Kauno komandai Motiejus Krivas per 29 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 1/1 trit., 2/5 baudų), atkovojo 10 kamuolių bei surinko 20 naudingumo balų.

Po ilgosios pertraukos „Gargždai“ spurtavo 7:0 ir pabėgo į priekį (46:39), tačiau tada Dovydas Butka pataikė baudas, Ugnius Jaruševičius ir Titas Sargiūnas pridėjo po dvitaškį ir „Žalgiris-2“ vėl kvėpavo gargždiškiams į nugaras (45:46).

Vis tik ketvirtajame kėlinyje „Gargždai“ ne tik atgavo 7 taškų pranašumą (56:49), bet ir po Ernesto Bružo dvitaškio įgijo rekordinę 13 taškų persvarą (65:52). Tačiau tuomet „Žalgirio-2“ jaunuoliai įjungė aukštesnę pavarą – spurtavo 9:0 ir vėl sugrįžo į rungtynes (63:65).

Tiksint paskutinėms 2 minutėms, Kajus Kublickas išlygino rezultatą (69:69), Mindaugas Stašys nepataikė dvitaškio, o kitoje aikštės pusėje suklydo T. Sargiūnas. Likus 18 sekundžių suteiktu šansu pasinaudojo Simas Galdikas, kuris dvitaškiu išvedė „Gargždus“ į priekį (71:69), M. Krivas prametė, o gargždiškiai pergalę išsaugojo.

„Žalgiris-2“: Titas Sargiūnas (2/6 trit., 4 rez. perd.) ir Ugnius Jaruševičius (3/4 trit.) po 14, Motiejus Krivas 11 (10 atk. kam., 3 blok.), Gytis Nemeikša ir Dovydas Butka po 9.

„Gargždai“: Simas Galdikas 24 (11/16 dvit., 2/9 baud., 10 atk. kam., 4 blok., 32 naud.), Ernestas Bružas 13 (3/7 dvit., 2/2 trit., 4 rez. perd.), Mindaugas Stašys 12 (2/10 dvit., 5/6 baud., 7 rez. perd.), Mantas Ruikis 10 (0/7 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Ernestas Jonkus 7 (2/5 trit.).