Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Eigirdas Žukauskas buvo vienas rezultatyviausių žaidėjų savo komandoje, bet nesėkme pradėjo FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalį.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Lietuvio atstovaujama Bursos „Tofaš“ išvykoje 77:78 (17:31, 16:16, 24:19, 20:12) nusileido Tenerifės „Lenovo“.

Žukauskas per 24,5 minutės pelnė 14 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 5 ir prarado 3 kamuolius, triskart prasižengė ir sukaupė 9 naudingumo balus.

Čempionų lygos ketvirtfinalio serija vyksta iki dviejų pergalių. Antrasis mačas vyks Bursoje.

Likus 2 minutėms Žukauskas tritaškiu sumažino svečių atsilikimą (73:74). Likus 18 sekundžių buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Francisco Cruzas metimu iš toli išlygino rezultatą (77:77).

Likus 2 sekundėms pražangą išprovokavo Marcelinho Huertasas. Veteranas pataikė pirmąją baudą, antrąją prametė ir „Tofaš“ atsakymui laiko nebeliko.

Tenerifės komandai Sasu Salinas per 30 minučių pelnė 27 taškus (1/1 dvit., 8/12 trit., 1/1 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Bursos ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Berkas Ugurlu, kurio sąskaitoje per 20 minučių buvo 10 taškų (2/3 dvit., 1/2 trit., 3/3 baudų), 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 11 naudingumo balų.

„Lenovo“ antrajame Čempionų lygos etape eliminavo „Rytą“ – laimėjo tiek Tenerifėje, tiek Vilniuje.

„Lenovo“: Sasu Salinas 27 (8/12 trit.), Giorgis Šermadinis 17 (5/8 dvit., 7/10 baud., 9 atk. kam.), Marcelinho Huertasas 10 (4/7 dvit., 6 rez. perd.).

„Tofaš“: Francisco Cruzas (5/7 dvit.), Elginas Cookas (5/9 dvit.) ir Eigirdas Žukauskas (2/4 trit., 5 atk. kam.) po 14, Berkas Ugurlu 10 (3 per. kam.).