Taškai 15
Taiklumas 7-10
Atkovoti kamuoliai 6
Rezultatyvūs perdavimai 3

Šilutiškiai namie 65:61 (23:14, 17:14, 12:18, 13:15) palaužė Kauno r. „Atletą“ ir dabar serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

Ketvirtosios serijos rungtynės „Atleto“ namų aikštelėje vyks balandžio 11-ąją.

Trečiojo kėlinio viduryje šeimininkai užtikrintai pirmavo (48:29), tačiau „Atletas“ nekėlė baltos vėliavos ir prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo atkurti intrigą – 46:52.

Vis dėlto šeimininkai paskutinę rungtynių atkarpą pradėjo spurti 9:1 (61:47) ir per likusį rungtynių laiką Remigijaus Bardausko auklėtiniams rimčiau pagrasinti varžovams nebepavyko.

Šilutės komandai Linas Lekavičius per 23 minutes pelnė 15 taškų (6/8 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Delante Marcelas Jonesas, per 34 minutes pelnęs 21 tašką (3/11 dvit., 3/7 trit., 6/7 baud.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius bei surinko 21 naudingumo balą.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Aidas Kavaliauskas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 15 taškų (2/5 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

„Šilutė“: Delante Marcelas Jonesas 21 (3/11 dvit., 3/7 trit., 6/7 baud., 6 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.), Linas Lekavičius 15 (6/8 dvit., 6 atk. kam.), Valdas Vasylius 10 (10 atk. kam.).

„Atletas“: Aidas Kavaliauskas 15 (3/6 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Gytis Sirutavičius 9 (2/8 trit.), Amandas Urkis ir Egidijus Dimša (6 atk. kam., 2 blok., 5 kld.) po 7.