Nuotr.: Obradoiro CAB
Nuotr. Obradoiro CAB

Ispanijos ACB lygoje dramatišką pralaimėjimą patyrė Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama ekipa.

Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (9-18) išvykoje 92:93 (17:26, 19:24, 31:15, 25:28) nusileido Fuenlabrados „Urbas“ (10-17).

Birutis per 23 minutės surinko 13 taškų (4/4 dvit., 5/7 baudų), 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 klaidas, blokavo metimą bei mačą baigė su 18 naudingumo balų.

Už Birutį komandoje naudingiau rungtyniavo tik Thomasas Scrubbas (19 naud. bal.).

Beliauskas per 13 minučių pasižymėjo 9 taškais (0/2 dvit., 3/4 trit.), 2 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, perimtu kamuoliu, 2 pražangomis ir 8 naudingumo balais.

„Monbus Obradoiro“ trečiajame kėlinyje turėjo 18 taškų deficitą (38:56). Ekipa sužaidė fantastinę atkarpą 23:4 ir sugebėjo perimti iniciatyvą (61:60). Nepaisant to, lemiamu metu sėkmės pristigę svečiai patyrė nesėkmę.

Lietuvių komanda, artėjant reguliariojo sezono finišui, rikiuojasi 14 pozicijoje. Nuo eliminavimo zonos „Monbus Obradoiro“ skiria viena pergalė.

„Urbas“: Obi Emegano 22, Dušanas Rističius 14, Leonardo Meidlis 13 (12 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Monbus Obradoiro“: Laurynas Birutis, Kassiusas Robertsonas, Thomasas ir Philipas Scrubbai po 13.