Madrido „Real“ (19-8) krepšininkai buvo arti pergalės „El Clasico“, bet galiausiai jį pralaimėjo penktą kartą paeiliui.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (22-5) savo aikštėje per pratęsimą 108:97 (27:23, 24:23, 20:19, 18:24, 19:8) palaužė amžinus varžovus ir įtvirtino poziciją Ispanijos lygos viršūnėje.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Sergio Llullas išvedė svečius į priekį (89:88), komandos apsikeitė nesėkmingomis atakomis ir kuomet „Real“ beliko atkovoti kamuolį gynyboje, Vincentas Poirier prasižengė prieš Sertačą Šanli, kuris baudos metimu išlygino rezultatą – 89:89.

„Real“ turėjo 0,8 išsigelbėjimui, bet Llullo tritaškis tikslo nepasiekė, o pratęsime iniciatyva jau priklausė Nigelo Hayeso-Daviso vedamiems katalonams.

Ketvirtojo kėlinio viduryje susikibo Nikola Mirotičius ir Alberto Abalde, kurie abu buvo išvaryti iš aikštės, o eidami link rūbines koridoriuje dar sykį rimtai pradėjo aiškintis santykius. Rungtynės kurį laiką buvo sustabdytos.

Jokubaitis aikštėje praleido 13 minučių ir per jas pelnė 5 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo ir mačą baigė su 0 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose spindėjo Nicolasas Laprovittola – 20 taškų (4/5 dvit., 3/8 trit., 3/4 baud.), 6 išprovokuotos pražangos ir 17 naudingumo balų per 32 minutes.

Įspūdingą dėjimą pratęsime sugrūdęs Dante Exumas su 16 pelnytų taškų ir 24 efektyvumo balais buvo naudingiausias mačo žaidėjas.

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola 20 (3/8 trit.), Rolands Šmits 18 (6/9 dvit.), Dante Exumas (7 atk. kam., 24 naud.) ir Nigelas Hayesas-Davisas po 16, Nikola Mirotičius 14 (5/5 met.), Sertačas Šanli 10.

„Real“: Gabrielis Deckas 17 (6/6 baud., 21 naud.), Vincentas Poirier (8/12 baud.) ir Walteris Tavaresas (6/10 baud.) po 14, Guerchonas Yabusele 13, Adamas Hanga 11, Sergio Llullas 10.

Atrinkti (0) Visi (5)
Asas
Vėl teisėjai istrauke.. Negali visą sezoną taip sektis.. 3 geriausias eurolygos komandas išmetė.. Db jei laimės 1vt eurolugoj nors nelabai tikiu nebus tas pats kas laimėt prieš metus ar du kai buvo ruskiai
2022-04-10
-20
alioalio
Dante Exum stebina...toks lavonas buvo NBA,o europoje barcoje dominuoja...