Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Karlas Anthony-Townsas ketvirtojo kėlinio viduryje užsidirbo šeštąją pražangą, bet Minesotos „Timberwolves“ nesutriko netekusi rezultatyviausio komandos žaidėjo.

Rezultatyvūs perdavimai 6

„Wolves“ ekipa spurtavo net 21:5 ir pašėlusi namų aikštėje 109:104 (20:26, 33:25, 25:33, 31:20) įveikė Los Andželo „Clippers“ bei tik antrąkart nuo 2005-ųjų žengė į atkrintamąsias.

Minesotos komanda Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje kovos su antrąją vietą užėmusia Memfio „Grizzlies“.

Tuo metu „Clippers“ turės progą reabilituotis antrose įkrintamųjų rungtynėse.

Tyronno Lue auklėtinių varžovais dėl paskutinės vietos atkrintamosiose Vakarų konferencijoje taps Jono Valančiūno atstovaujamos Naujojo Orleano „Pelicans“ ir San Antonijaus „Spurs“ poros laimėtojai.

JV kartu su „Pelicans“ į kovą namuose stos artėjančią naktį.

„Clippers“ po Reggie Jacksono taiklaus tolimo metimo ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 93:83.

Tuomet Townsas surinko tris taškus, bet po to užsidirbo šeštąją pražangą ir visam sėdo ant suolo.

Rezultatyviausias „Timberwolves“ krepšininkas (vid. po 24,4 tšk.) per 24 žaidimo minutes spėjo įmesti 11 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Be jo likę šeimininkai pratęsė spurtą ir prasidėjus priešpaskutinei minutei įsisiautėjo persverdami rezultatą savo naudai – 104:98.

Paulas George'as atsakė tritaškiu (101:104), bet „Wolves“ surinko keturis taškus paeiliui ir nepaleido iniciatyvos – 108:101.

Anthony Edwardsas sumetė 30 taškų (5/10 dvit., 5/11 trit., 5/6 baud.), o D'Angelo Russellas pridėjo 29 (7/13 dvit., 3/5 trit., 6/8 baud.).

George'as žaidė 41 minutę ir „Clippers“ komandai surinko 34 taškus (4/12 dvit., 6/12 trit., 8/11 baud.), 7 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius bei 5 rezultatyvius perdavimus.

Dvikovos pabaigoje pašėlo Patrickas Beverley, žaidęs prieš savo buvusią komandą. Gynėjas spindėjo gynyboje ir po sėkmingų epizodų tryško emocijomis.

185 cm ūgio žaidėjas atkovojo 11 kamuolių – daugiausiai rungtynėse. Jis taip pat pelnė 7 taškus (1/3 dvit., 1/5 trit., 2/4 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 metimą.

Nuaidėjus finalinei sirenai, Beverley užsilipo ant LED stendo ir pasileido džiaugtis su sirgaliais. Galiausiai emocijos palaužė krepšininką, kuris apsipylė ašaromis.

Beverley Los Andžele žaidė 2017-2021 metais, o praėjusią vasarą per mainus buvo išsiųstas į Minesotą.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 30 (5/10 dvit., 5/11 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), D'Angelo Russellas 29 (7/13 dvit., 3/5 trit., 6/8 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam., 28 naud.), Malikas Beasley 12 (3/7 trit., 6 atk. kam.), Karlas-Anthony Townsas 11 (3/9 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam., 4 kld.), Nazas Reidas 8, Patrickas Beverley 7 (1/5 trit., 11 atk. kam.).

„Clippers“: Paulas George'as 34 (4/12 dvit., 6/12 trit., 8/11 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 25 naud.), Reggie Jacksonas 17 (4/12 dvit., 3/6 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.), Normanas Powellas 16 (3/5 trit.), Marcusas Morrisas 12 (4/7 dvit.), Robert Covington 9 (5 atk. kam.), Nicolasas Batumas (2/5 trit.) ir Ivica Zubacas (9 atk. kam., 2 blok.) po 7.