Nuotr.: Dale Zanine-USA TODAY Sports
Nuotr. Dale Zanine-USA TODAY Sports

Pirmajame įkrintamųjų etape pergalę iškovojusi Atlantos „Hawks“ tęsia kelionę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 3

Trae Youngo vedamas klubas namie 132:103 (32:23, 28:29, 42:24, 30:27) po ilgosios pertraukos perlaužė rungtynes ir užtikrintai įveikė Šarlotės „Hornets“.

Antrose įkrintamųjų rungtynėse „Hawks“ susitiks su Klivlando „Cavaliers“ krepšininkais, kurie pralaimėjo prieš Bruklino „Nets“.

Jei „Hawks“ laimės artėjantį mačą, tuomet pateks į atkrintamąsias ir žais prieš Rytų konferencijos lyderę – Majamio „Heat“ komandą. Mačas su „Cavaliers“ – naktį iš penktadienio į šeštadienį 2.30 val. Klivlande.

„Šiuo metu mes tikrai labai pasitikime savimi, – po mačo sakė 22 taškus įmetęs De'Andre Hunteris. – Bet taip pat dar turime nuveikti daug darbo. Dar nesame patenkinti.“

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Youngas, per 33 minutes pelnęs 24 taškus (7/17 dvit., 1/7 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė 1 kamuolį, triskart suklydo ir blokavo metimą.

„Jeigu varžovus priverti dvigubinti gynybą, tai tik atlaisvina kitus komandos draugus. Turiu tai priimti. Nuo to mano komandai tik geriau“, – sakė 11 rezultatyvių perdavimų atlikęs Youngas.

Nuo pat rungtynių pradžios „Hawks“ paėmė mačo vadeles ir nušuoliavo į priekį (29:16), tačiau iki ilgosios pertraukos svečiai iš Šarlotės atsitiesė (52:58).

Visgi po pasitarimo sugrįžusi namų komanda atgavo iniciatyvą ir laimėjo ketvirtį 42:24 (102:76), o ketvirtajame kėlinyje stebuklo nesukūrusi „Hornets“ turėjo pripažinti akivaizdų varžovų pranašumą.

Dvigubu dubliu pasižymėjęs Clintas Capela per 29 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 3/6 baudų), atkovojo 17 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir blokavo 3 metimus.

Ketvirtajame kėlinyje už reakciją į teisėjų sprendimą iš rungtynių buvo išvarytas techninę pražangą užsidirbęs „Hornets“ lyderis Milesas Bridgesas. Išeidamas į rūbinę jis metė savo dantų apsaugą į sirgalių, o ji pataikė į jauną žiūrovę. Dėl to krepšininkas gali sulaukti nuobaudos iš NBA.

Po rungtynių Bridgesas atsiprašė.

Šarlotės ekipos gretose išsiskyrė P.J. Washingtonas, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 17 taškų (4/5 dvit., 3/5 trit.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 1 perimtas kamuolys ir 2 blokai.

Rezultatyviausias „Hornets“ gretose buvo LaMelo Ballas, kuris per 38 minutes pelnė 26 taškus (3/11 dvit., 4/14 trit., 8/10 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet triskart suklydo.

„Hornets“ pirmąjį įkrintamųjų etapą neįveikė antrą sezoną paeiliui. Šarlotės klubas atkrintamosiose nežaidžia nuo 2016 metų.

„Klubui nutiko daug gerų dalykų, jeigu palyginsime su tuo, kur mes buvome prieš dvejus ar trejus metus“, – kalbėjo „Hornets“ treneris Jamesas Borrego.

„Hawks“: Trae Youngas 24 (7/17 dvit., 1/7 trit., 7/8 baud., 11 rez. perd.), De'Andre Hunteris 22 (7/13 dvit., 2/3 trit., 7 atk. kam.), Danilo Gallinari 18 (5/7 dvit., 2/5 trit.), Clintas Capela 15 (6/9 dvit., 17 atk. kam., 3 blok.), Kevinas Huerteris (3/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Bogdanas Bogdanovičius (3/7 trit.) po 13, Delonas Wrightas (5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Timothe Luwawu-Cabarrot (2/2 trit., 5 atk. kam.) po 8.

„Hornets“: LaMelo Ballas 26 (3/11 dvit., 4/14 trit., 8/10 baud., 5 atk. kam., 8 rez. perd.), Terry Rozieris 21 (6/14 dvit., 2/8 trit., 5 kld.), P.J. Washingtonas 17 (4/5 dvit., 3/5 trit., 6 atk. kam., 2 blok.), Milesas Bridgesas 12 (5/7 dvit., 4 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 9 (5/6 baud.), Jalenas McDanielsas 7 (2/4 trit.).