Nuotr.: USA Today Sports
Nuotr. USA Today Sports

Stephenas Curry šėlo ant parketo, o jo vedamas „Golden State Warriors“ klubas iškovojo antrąją pergalę Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje.

Rezultatyvūs perdavimai 8

Steve'o Kerro auklėtiniai namuose 126:106 (25:26, 32:25, 44:30, 25:25) sutriuškino Denverio „Nuggets“ krepšininkus ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 2-0.

Rungtynes šeimininkai perlaužė po pertraukos, kuomet vedami Curry, Klay Thompsono ir Jordano Poole'o sužaidė kėlinį 44:30 ir įgijo 20 taškų pranašumą (101:81).

Ketvirtasis kėlinys tapo formalumu: „Warriors“ nė per žingsnį neprisileido varžovų ir iškovojo įtikinamą pergalę.

„Warriors“ komandai Poole'as per 33 minutes pelnė 29 taškus (5/6 dvit., 5/10 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo nuo suolo kilęs Curry, kuris per 22 minutes pelnė 34 taškus (7/7 dvit., 5/10 trit., 5/7 baud.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius suklydo.

Thompsonas pridėjo 21 tašką (6/11 dvit., 3/8 trit.).

Denverio ekipos gretose išsiskyrė Nikola Jokičius, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 26 taškai (9/16 dvit., 0/4 trit., 8/8 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Serbas taip pat užsidirbo dvi technines pražangas ir ketvirtajame kėlinyje buvo išvarytas iš aikštelės.

Trečiasis serijos mačas įvyks Denveryje balandžio 22-ąją 05:00 val. Lietuvos laiku.

„Warriors“: Stephenas Curry 34 (7/7 dvit., 5/10 trit., 5/7 baud., 4 rez. perd.), Jordanas Poole'as 29 (5/6 dvit., 5/10 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.), Klay Thompsonas 21 (6/11 dvit., 3/8 trit.), Andrew Wigginsas 13 (2/3 trit., 8 atk. kam.), Nemanja Bjelica 10 (5/5 dvit.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 26 (9/16 dvit., 8/8 baud., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), Willas Bartonas (3/11 dvit., 2/4 trit., 10 atk. kam.), Monte Morrisas (2/3 trit.) ir Nah'Shonas Hylandas (2/2 trit., 6/6 baud.) po 12, Brynas Forbesas 10 (2/5 trit.), DeMarcusas Cousinsas 8, Aaronas Gordonas (5 atk. kam.) ir Austinas Riversas po 7.