Ispanijos krepšinio lygos (ACB) 25-ajame ture Barselonos "Winterthur" krepšininkai patyrė 8-ąjį pralaimėjimą, rezultatu 71:73 (15:17, 23:13, 16:23, 17:20) nusileidę Alikantės "Etosai".

Pirmajame kėlinyje nė viena ekipa nesusikrovė apčiuopiamo pranašumo, tačiau iki didžiosios pertraukos likus 2 minutėms Barselonos krepšininkai išsiveržė į priekį 32:23 bei 9 taškų persvara išlaikė iki 22-osios minutės.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje "Etosa" išlygino rezultatą 52:52, o dar po 10 minučių jau pirmavo 70:65. Po "Winterthur" spurto 6:0, pastarieji pirmavo 71:70, tačiau tuomet 2 baudas pataikė I.de Miguelis (72:71), o Dejanas Bodiroga iki susitikimo pabaigos likus 9 sekundėms prarado kamuolį bei tuoj pat prasižengė.

Q.Lewisas pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų (73:71). Paskutiniosios Barselonos klubo atakos metu iniciatyvos į savo rankas ėmėsi Juanas Carlosas Navarro, tačiau jo tritaškį metimą blokavo Lucio Angulo, o dvitaškis tikslo nepasiekė.

Nugalėtojų ekipoje naudingiausiai rungtyniavo I.de Miguelis, pelnęs 26 taškus (10/11 dvitaškių, 6/7 baudų), atkovojęs 7 kamuolius bei 10 kartų privertęs varžovus pažeisti taisykles. 12 taškų prie pergalės pridėjo L.Lewisas, 10 - I.Rodriguezas.

Barselonos ekipoje išsiskyrė Vlado Ilievskis (16 tšk.), D.Bodiroga (13 tšk.), J.C.Navarro (13 tšk.) bei Devinas Davisas (8 tšk., 18 atk. kam.).

Kiti rezultatai:

Madrido "Real" - Leidos "Plus Pujol" 83:65 (27:17, 19:18, 23:14, 14:16).
P.Burke (19 tšk.), M.Galabele (18 tšk.), A.Herreros (11 tšk.) / R.Brokenboroughas (19 tšk.), G.Fernandezas (11 tšk.), A.J.Bramlettas (10 tšk., 11 atk. kam.).

Las Palmo "Gran Canaria" - Granados "CB Granada" 62:73 (15:11, 16:17, 20:23, 11:22).
J.Klenas (15 tšk.), S.Savane (13 tšk., 12 atk. kam.), W.McDonaldas (13 tšk., 11 atk. kam.) / D.Abramsas (24 tšk.), A.Pecile (18 tšk., 4 rez. perd.), J.Fernadezas (10 tšk., 9 atk. kam.).

2005-03-21 14:44
Visa si sezona Barcelona taip banguoja, nera pas juos ne vieno stabiliai gerai zaidziancio zaidejo ... Beje, Etosa Ispanijos trecia vieta uzima, o Barcelona tik 5-a.
2005-03-20 22:22