Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL

Kauno „Žalgiris“ vos neprisižaidė LKL ketvirtfinalio serijos starte, tačiau galiausiai Kazio Maksvyčio auklėtiniai iškovojo pergalę.

7 tritaškius pataikiusio Karolio Lukošiūno vedami kauniečiai serijos iki trijų pergalių pirmajame mače namie 92:88 (22:17, 26:23, 28:14, 16:34) įveikė Klaipėdos „Neptūno“ komandą.

Antrasis serijos susitikimas bus žaidžiamas trečiadienį Klaipėdoje.

Iki rungtynių pabaigos likus 12 sekundžių Deividas Gailius smeigė tritaškį ir „Neptūno“ deficitą sumažino iki 2 taškų (87:89).

Tuomet Lukas Lekavičius įmetė vieną baudą (90:87), o likus 6 sekundėms prie baudų metimų linijos stojo Gailius. Jis įmetė pirmąją baudą (88:90) ir specialiai prametė antrąją, bet Edgaras Ulanovas atkovojo kamuolį puolime, sumetė baudas ir žalgiriečiai šventė pergalę.

Po trijų kėlinių „Žalgiris“ turėjo 22 taškų persvarą (76:54).

Visgi ketvirtąjį kėlinį „Neptūnas“ pradėjo spurtu 17:2 ir savo deficitą sumažino iki 7 taškų – 71:78.

„Žalgiris“ greitai susigrąžino apčiuopiamą pranašumą (85:71), bet ir vėl krito į duobę – klaipėdiečiai surengė atkarpą 12:0 ir priartėjo iki 2 taškų skirtumo (83:85).

Tada Lukas Lekavičius pelnė keturis taškus (89:84), o galiausiai svečiai neišsigelbėjo po neatkovoto kamuolio puolime.

Per ketvirtąjį kėlinį, kurį „Neptūnas“ laimėjo 34:16, Nojus Mineikis įmetė 9 taškus, Deividas Gailius – 7, Julius Jucikas – 5.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Karolis Lukošiūnas, per 22 minutes pelnęs 23 taškus (7/10 trit., 2/2 baudų). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 21 naudingumo balą.

Tai buvo rezultatyviausios Lukošiūno karjeros LKL rungtynės. Prieš tai jis daugiausiai buvo įmetęs 20 taškų.

Kauno komandai Edgaras Ulanovas per 27 minutes pelnė 14 taškų (3/9 dvit., 8/9 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Deividas Gailius, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 23 taškai (1/3 dvit., 5/9 trit., 6/8 baudų), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

„Žalgiris“: Karolis Lukošiūnas 23 (7/10 trit.), Tyleris Cavanaugh (4/6 dvit., 7 atk. kam.) ir Edgaras Ulanovas (3/9 dvit., 8/9 baud., 9 atk. kam., 27 naud.) po 14, Joshas Nebo 12 (6/9 dvit., 2 blok.), Lukas Lekavičius (5/6 baud., 6 rez. perd.) ir Artūras Milaknis (2/4 trit.) po 10.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 23 (5/9 trit., 6/8 baud.), Julius Jucikas 14 (6/9 dvit.), Žygimantas Janavičius (4/5 dvit., 11 rez. perd., 3 per. kam.) ir Nojus Mineikis (4/5 trit.) po 12, Edgaras Želionis 9 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Benas Griciūnas 8.

„BasketNews.lt podkastas“:

Atrinkti (0) Visi (6)
Nu cia jau klasika, kuo tolyn tuo blogyn. Isbarstyt 20 tasku persvara per kelini nuo vienu is LKL outsideriu gali tik Krapiko lygio komandos. Ne veltui ji i asistentus paeme, sitas visados klasikiniu Zalgirio momentu dalyvis. Kazys su krapiku ir tautvydu nesigaudo kad jei daro spurta 10-0 tu imi minutine, net jei ir neturi ka pasakyt tai bent jau atsals neptuno zaidejam rankele.