Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Kazio Maksvyčio kariauna ketvirtfinalį pradėjo pergale (92:88), tačiau treneris neliko patenkintas savo auklėtinių pasirodymu.

„Esu patenkintas tašku, bet visai nesu patenkintas žaidimu. Tris kėlinius gana kantriai rinkome pranašumą ir ketvirtajame kėlinyje reikėjo užbaigti rungtynes. Atsipalaidavome tiek gynyboje, tiek puolime. Tai viską apie šias rungtynes pasako – ketvirtas kėlinys yra atsipalaidavimas“, – po rungtynių dėstė Maksvytis.

Šiame sezone „Žalgirio“ iššvaistomas dviženklis pranašumas jau yra girdėta istorija. Šį kartą vėjais paleista 22 taškų persvara (76:54).

„Nedarėme jokių super permainų, įmetėme tik vieną naują žmogų. Norėjome padalinti rotaciją prieš kitas rungtynes. Šitą galime sukontroliuoti su gynyba, – sakė „Žalgirio“ treneris. – Nesvarbu, kad puolime nepataikėme gerų metimų, bet nebuvome pasiruošę kovai iki galo. Gal tai bus signalas prieš kitas rungtynes.“

Nielsas Giffey sužaidė vos 3 minutes, tačiau legionierius pasirodė svarbiausiu rungtynių momentu – pabaigoje, kai žalgiriečiams jau svilo padai.

„Buvo mintis parotuoti, nuimti nuo pagrindinių žaidėjų krūvi. Bet kaip dabar matau – tai visai nepasiteisino. Paskutinėse minutėse norėjome keistis ir bauduoti“, – paaiškino „Žalgirio“ treneris.

Šioms rungtynėms nebuvo registruotas Marekas Blaževičius, bet tam Maksvytis turėjo paaiškinimą.

„Mano nuomone, yra trys vienodo stiliaus aukštaūgiai. Tuo labiau, kad po traumų grįžę Jankūnas ir Cavanaugh. Idėja buvo pasiimti Miniotą, kuris gali užpildyti ir ketvirtą, ir penktą pozicijas“, – apie pasirinktą rotaciją kalbėjo Maksvytis.

Kitos LKL serijos rungtynės vyks trečiadienį.

„Jei žiūrint į tris kėlinius, tai gerai. Turėjome 20 taškų persvarą su nedidelėmis klaidelėmis gynyboje. Žiūrint į bendrą paveikslą, gerai, kad iškovojome pergalę“, – apibendrino Maksvytis.

Atrinkti (0) Visi (7)
aj ir dar idomu butu suzinoti zalgirio fanu nuomone...shilleris pasiunte blazeviciu n...visi pyko ko neleidzia zaisti,treneris l.opas ir t,.t. zdovsas pasiunte blazeviciu n...visi pyko....dabar maskvytis pasiunte blazeviciu n...visi patenkinti,sako teisingai padare ir t.t. Kur Logika
2022-05-03
+1
kiek tau metu kad reikia aiskint akivaizdzius dalykus? arteja playoff, todel treneris atsirinko branduoli su kuriuo kovos del aukso ir nesimete i sonus.
2022-05-03
+2
Su Lietuviais jis sutarts,jau ir dabar stato visa puolima ant Ulanovo...bet na jus pasiziurekite kaip jis kalba,nu toks kaimuotukas jis grynas...dar krapikas juokingas su savo manieromis ir balsu...kazkaip legionieriai nemanau kad i juos rimtai ziureti gali..net vakar Louvergne pleksnojo per peti tam maskvyciui kaip kokiam vaikui...Nebo zvengia kai ten tas maskvytis aiskina jam kazka...net patys zaidejai i treneriu staba rimtai neziuri
2022-05-03
-1
O Tu nepagalvoji, kad ten tiesiog draugiška atmosfera? Tau geriau daugiau talento turintys, bet visiškai Jasikevičiaus nudrožti žaidėjai pagrabiniais veidais? Apie trenerių štabą dar anksti komentuoti - per mažai dar laiko praėjo. Bet tinklalaidėj buvo neblogai pasakyta, kasd šiemet Žalgiris nėra vertas laimėti LKL. Aišku, Maksvyčiui, Krapikui ir tam pačiam Jankūnui nesinori to linkėti, bet... LKL nėra labai pajėgi lyga, ir kai metai iš metų viena komanda nukala kitas didžiuliais skirtumais - tiesiog nebeįdomu. Įsivaizduokim, Rytas ar kita komanda laimi - taigi jie tūkstantį kartų labiau džiaugtųsi. Be to, šių metų Žalgiris buvo viena didelė tragedija. Aš jau po pralaimėjimo Lietkabeliui beveik tikėjausi, kad vėl pakeis trenerį. :D