Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL

Panevėžio „Lietkabelį“ nuo LKL pusfinalio skiria pergalė. Nenado Čanako auklėtiniai trečiadienį Utenoje 95:73 (26:20, 15:12, 25:16, 29:25) sutriuškino „Juventus“ ir serijoje iki trijų pergalių atitrūko 2-0.

Trečiosios rungtynės šeštadienį vyks Panevėžyje.

Šios serijos laimėtojai pusfinalyje žais su Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ poros nugalėtojais. Pastarosios serijos rezultatas trečiadienį tapo lygus 1-1.

„Juventus“ vertėsi be Igno Vaitkaus, kuris pirmajame mače patyrė akies traumą, bei Roko Gusčio.

Galingai nugalėtojų gretose pasirodė Gediminas Orelikas, per 24 minutes pelnęs 18 taškų (5/7 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud.), atkovojęs 6 ir perėmęs 4 kamuolius, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavęs 28 naudingumo balus.

Puolėjas trečiojo kėlinio pabaigoje susižeidė koją ir šlubčiodamas paliko aikštelę. Ketvirtajame kėlinyje, kuriame „Lietkabelis“ ėmė triuškinti varžovus didesne nei 20 taškų persvara, komandos lyderis nebepakilo nuo suolo.

Sėkmingai paskutiniame kėlinyje pasirodė į aikštę žengęs Karolis Giedraitis, per šešias minutes surinkęs 10 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.).

Gusčio netektį kompensuoti siekęs Vladislavas Koreniukas per 24 minutes į „Lietkabelio“ krepšį įmetė 22 taškus (8/13 dvit., 6/7 baud.), sugriebė 5 kamuolius, 3 kartus suklydo bei užfiksavo 20 naudingumo balų.

Uteniškiai suklydo 19 sykių, o „Lietkabelio“ krepšininkai perėmė net 11 kamuolių.

„Juventus“: Vladislavas Koreniukas 22 (8/13 dvit., 6/7 baud., 5 atk. kam.), Patrickas Milleris 13 (2/8 dvit., 6/8 baud., 4 rez. perd., 4 kld.), Jaylinas Airingtonas, Martynas Gecevičius (2/5 trit.) ir Tomas Delininkaitis po 7.

„Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 18 (5/7 dvit., 5/5 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 28 naud.), Panagiotis Kalaitzakis 14 (3/6 trit.), Džordje Gagičius 11 (5/7 dvit.), Kristupas Žemaitis (2/3 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.) ir Karolis Giedraitis po 10, Kaspars Berzins 9, Dovydas Giedraitis 7.