Nuotr.: AP-SCANPIX
Nuotr. AP-SCANPIX

Majamio „Heat“ pavyko sutvarkyti reikalus savo teritorijoje – pasiekta dar viena pergalė NBA Rytų konferencijos pusfinalyje.

Rezultatyvūs perdavimai 12

Eriko Spoelstros auklėtiniai namie 119:103 (31:24, 29:28, 31:28, 28:23) įveikė Filadelfijos „76ers“.

Serijoje iki keturių pergalių „Heat“ pirmauja 2-0. Kiti du mačai bus žaidžiami Filadelfijoje.

Nuo pirmojo kėlinio pabaigos nė karto nepirmavę „76ers“ šiame mače vėl vertėsi be Joelio Embiido, kuris praleido ir pirmąsias rungtynes. Lieka neaišku, ar lūžį veido srityje patyręs krepšininkas galės žaisti trečiajame mače.

Svečių problemomis po krepšiu puikiai naudojosi pagrindinis „Heat“ centras Bamas Adebayo. Su 23 taškais (7/11 dvit., 9/11 baudų) jis buvo rezultatyviausias šeimininkų gretose. Krepšininkas taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Majamio komandai Jimmy Butleris per 37 minutes pridėjo 22 taškus (7/12 dvit., 1/3 trit., 5/7 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Šį mačą gyvai stebėjo „Heat“ legenda Dwayne'as Wade'as. Po rungtynių triskart NBA čempionas pasisveikino su Majamio komandos žaidėjais.

Filadelfijos ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Tyrese'as Maxey, kurio sąskaitoje per 43 minutes buvo 34 taškai (11/18 dvit., 1/4 trit., 9/11 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas.

„76ers“ geriau pradėjo rungtynes ir įgijo pranašumą (15:11), tačiau „Heat“ dar iki pirmojo ketvirčio pabaigos susikrovė persvarą (31:24). Antrajame kėlinyje šeimininkai išlaikė solidų žaidimą ir atitrūko per dviženklį atstumą (57:47).

Antrąją mačo pusę „76ers“ atidarė 4 taškais paeiliui, bet Majamio ekipa atsakė spurtu 11:2 ir susikrovė 15 taškų persvarą (73:58). Iki ketvirtojo kėlinio pradžios svečiai dar laikėsi arti (86:94), bet „Heat“ visus klausimus išsprendė atkarpa 10:0 (104:86).

„Heat“: Bamas Adebayo 23 (7/11 dvit., 9/11 baud., 9 atk. kam.), Jimmy Butleris 22 (7/12 dvit., 5/7 baud., 6 atk. kam., 12 rez. perd.), Victoras Oladipo 19 (3/7 dvit., 3/4 trit., 6 atk. kam., 4 kld.), Tyleris Herro 18 (3/5 trit., 7 atk. kam.), Maxas Strusas 9 (3/6 trit.), Gabe'as Vincentas ir Dewayne'as Dedmonas (5 atk. kam.) po 7.

„76ers“: Tyrese'as Maxey 34 (11/18 dvit., 9/11 baud.), Tobiasas Harrisas 21 (7/12 dvit., 2/5 trit., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Jamesas Hardenas 20 (5/10 dvit., 1/5 trit., 7/7 baud., 9 rez. perd.), Furkanas Korkmazas 8 (2/4 trit., 6 atk. kam.).