Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL

Tikrą nervų karą laimėję „Šiaulių-7bet“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalio.

Antano Sireikos auklėtiniai permainingoje kovoje svečiuose 72:70 (18:11, 19:25, 14:15, 21:19) įveikė Jonavos „CBet“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį – 2-1.

Ketvirtas ir galbūt lemiamas šių komandų ketvirtfinalio susitikimas įvyks sekmadienį Šiauliuose 17.20 val.

Likus 20 sekundžių Martynas Varnas su Giedriaus Staniulio pagalba pelnė du taškus (71:70), tačiau netrukus Evaldas Šaulys smeigė tritaškį ir paliko šeimininkams 6 sekundes vilties – 70:71.

Prie baudų metimų linijos stojęs Varnas pataikė vieną baudą (72:70) ir paliko šansą Jonavos komandai, tačiau lemiamu metu Šaulys pametė kamuolį jį besivarydamas ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Saulės miesto klubas į LKL pusfinalį paskutinį kartą buvo patekęs prieš dešimtmetį – 2011-2012 metų sezone.

Šiauliečių gretose išsiskyrė Varnas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 9 taškai (2/5 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/4 baudų metimai), 7 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 17 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Eimantas Stankevičius, per 29 minutes pelnęs 13 taškų (3/8 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 8 naudingumo balus.

Būtent jo du tritaškiai paeiliui truktelėjo komandą į priekį ketvirtajame kėlinyje (67:63).

Svečiams taip pat pasitarnavo Virginijaus Šeškaus ir Jonavos klubo atsarginių žaidėjų suoleliui skirtos techninės pražangos lemiamo ketvirčio starte.

Šeimininkams Jeffas Garrettas per 25 minutes pelnė 20 taškų (6/8 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 naudingumo balus.

Saulės miesto komanda šiose rungtynėse vertėsi be traumuotų Jono Elmore'o ir Armino Urbučio.

„CBet“: Jeffas Garrettas 20 (6/8 dvit., 2/3 trit., 8 atk. kam., 2 blok., 32 naud.), Edvinas Šeškus 14 (3/7 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam.), Evaldas Šaulys 13 (3/12 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Manu Lecomte'as 9 (1/5 trit.), Juanas Palaciosas 8 (3/7 dvit., 6 atk. kam., 6 per. kam.).

„Šiauliai“: Eimantas Stankevičius 13 (3/8 dvit., 2/6 trit., 7 atk. kam.), Paulius Danusevičius (2/4 trit.) ir Issufas Sanonas (2/5 trit., 4 rez. perd., 4 per. kam.) po 12, Martynas Varnas 9 (1/5 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Nemanja Bezbradica 8 (2/4 trit.), Giedrius Staniulis (8 atk. kam.) ir Isaiah Armwoodas po 7.

Atrinkti (0) Visi (19)
Mantas
Gera kova :) gaila, kad nebuvo to paskutinio metimo, bet kaip vienas žmogus sako anksčiau varžybas reikia laimėt :D Jonava tikrai šansų turėjo nemažai, vis tos klaidos kišo koją ypač pirmas kėlinys, tai tragedija..
Go3
Velniop ta LKL su tokiom nesamonem. Tam kad paziuret sitas sumautas LKL rungtynes privalai pirkt go3 sporto paketa uz keliolika euru, kaip koki ekskliuzyva. Daleiskim jei kabeline ar kita internet TV turi, su kuria gali paziuret TV3 Sport kanalus, tu vistiek negausi LKL nes butent turi jungtis go3 appsa ir per ji atskirai ziuret tas rungtynes. Ta prasme kiek jie isivaizduoja tokiu zmoniu yra? Tai bent jau jie sutarti butu padare kad per TV3 Sport kanalus rodyti, tai bent susirinktu daugiau ziurovu is transliaciju. Gal kitamet pabandom davai puse LKL playoffu per Patreon livestream o kita puse per Go3? Ot butu bajerio.