Nuotr.: Aitor Arrizabalaga/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Aitor Arrizabalaga/Euroleague Basketball via Getty Images

Pergalę Ispanijos čempionate iškovojo Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama  Vitorijos „Baskonia“ (19-13).

Neveno Spahijos auklėtiniai namuose 91:59 (20:13, 26:16, 25:18, 20:12) sutriuškino Saragosos „Casademont“ (11-21) krepšininkus ir užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

Šiuo metu Vitorijos ekipa su 19 pergalių ir 13 pralaimėjimų rikiuojasi šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.

Vienas pagrindinių baskų pergalės kalvių buvo Giedraitis, kuris per 25 minutes surinko 14 taškų (2/6 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.), 1 atkovotą ir 5 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, 4 išprovokuotas pražangas, ir 16 naudingumo balų.

Sedekerskis per 7 minutes prisidėjo 3 taškais (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), 5 atkovotais kamuoliais, 2 asmeninėmis pražangomis ir 7 naudingumo balais.

„Baskonia“: Simone Fontecchio 19 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Stevenas Enochas 15 (6/7 met., 6 atk. kam.), Matthew Costello 15 (6/9 met., 3/6 trit., 4 atk. kam., 5 rez. perd.), Rokas Giedraitis 14 (4 rez. perd.).

„Casademont“ : Seanas Kilpatrickas 11 (5/12 met., 3 atk. kam.), Jordanas Bone'as 9, Dariusas Thompsonas 9, Dejanas Radončičius 7.