Sudėtingoje situacijoje atsidūrę Memfio „Grizzlies“ pademonstravo, kad intriga NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje gali sugrįžti.

Taškai 21
Taiklumas 8-12
Atkovoti kamuoliai 3
Rezultatyvūs perdavimai 9

Tayloro Jenkinso auklėtiniai savo aikštėje 134:95 (38:28, 39:22, 42:17, 15:28) supurtė „Golden State Warriors“.

Serijoje iki keturių pergalių 3-2 pirmauja „Warriors“. Kitas mačas naktį iš penktadienio į šeštadienį bus žaidžiamas San Fransiske.

„Grizzlies“ pergalingą pranašumą susikrovė per du kėlinius (77:50). 77 taškai per pirmąjį pusę yra naujas „Grizzlies“ atkrintamųjų rekordas.

Trečiajame kėlinyje šeimininkų persvarą buvo pasiekusi net 55 taškus (119:64). Tik paskutiniame ketvirtyje Memfio ekipa kiek atsipalaidavo ir „Warriors“ apkarpė deficitą.

Šeimininkai pataikė 18 tritaškių iš 41 (43,9 proc.) bei išskirstė net 37 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų ekipai septyni žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o du buvo labai arti – surinko 9 taškus.

Memfio komandai Tyusas Jones per 24 minutes pelnė 21 tašką (4/5 dvit., 4/7 trit., 1/1 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jarenas Jacksonas, per 25 minutes pelnęs 21 tašką (2/4 dvit., 4/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

21 tašką pelnęs Desmondas Bane'as pakartojo NBA rekordą. Jam esant aikštėje, „Grizzlies“ pelnė 46 taškais daugiau nei varžovai, o tokią statistikos eilutę atkrintamosiose per istoriją turėjo tik LeBronas Jamesas (2017 m.) ir Jimmy Butleris (2015 m.).

Svečių ekipoje labiausiai išsiskyrė Klay Thompsonas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 19 taškų (4/6 dvit., 3/6 trit., 2/2 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas.

Daugiausia pataiko: Ja Morant

Snaiperiui esant aikštėje, „Grizzlies“ įmetė 45 taškais daugiau nei praleido. Tai yra pakartotas visų laikų atkrintamųjų antirekordas – 2019 m. taip pat nutiko ir Andre Drummondui.

„Grizzlies“ šiame mače vertėsi be savo traumuoto lyderio Ja Moranto, kuris atkrintamosiose gali ir nebepasirodyti.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas (4/6 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 2 blok.), Tyusas Jonesas (4/5 dvit., 4/7 trit., 9 rez. perd.) ir Desmondas Bane'as (4/6 trit., 5/5 baud.) po 21, Dillonas Brooksas 12 (4/9 dvit., 4 rez. perd.), Ziaire Williamsas (2/6 trit.) ir Brandonas Clarke'as (5/7 dvit., 7 atk. kam.) po 11, De'Anthony Meltonas 10 (2/7 trit., 4 rez. perd.), Kyle'as Andersonas (4/6 dvit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Johnas Koncharas po 9, Stevenas Adamsas 7 (2/7 dvit., 13 atk. kam.).

„Warriors“: Klay Thompsonas 19 (4/6 dvit., 3/6 trit.), Jonathanas Kuminga 17 (7/11 dvit., 0/5 trit.), Stephenas Curry 14 (3/8 trit., 4 rez. perd.), Damionas Lee (2/2 trit.) ir Mosesas Moody (2/3 trit.) po 10.

Atrinkti (0) Visi (17)
D_K
už tas traumas ir kad prisimintų Grizzlius, po šitos serijos su warrsais visi taps dar geresniais krepšininkais Grizzlių! Gaila, kad nėra Ja Morant, pagadinta gražiausia serija iš visų
2022-05-12
-2
lol
Kad tas Ja kad ir koks efektingas, bet ziurint i skaicius jis dar nera efektyvus. Reg sezone be jo komanda gerai atrode, dabar be jo isvykoj pralaimejo per viena metima, namie suniokojo GSW. Aisku atsitiktines rungtynes, kurios pasikartotu gal tik kas 100 macu, bet vis tiek. Memfis labiausiai banguojanti komanda is likusiu, gali atrodyt kaip kontenderiai, gali atrodyt, jog ka jie cia veikia PO, ypac kaip tas Brooks'as pradeda nesamones daryt.
2022-05-13
GS neskuba i WCF, kad nereiketu keleta dienu sedet be krepsinio. :) o jei rimciau, tai GS nepanasus i tuos, kurie siemet imtu vakarus. net jei ir Mavs kazkaip stebuklingai sugebetu iveikt Suns, GS nelaikyciau favoritais. aisku budavo ir ju auksiniais laikais tokiu kuriozu, pvz 2016 PO pries OKC game3 ir game4 gavo i viena kasi, bet ten buvo prime KD, RW, o cia nuo visokiu Jonesu ir Brooksu sitaip gaut.
2022-05-12
Zekas
Tai taip iseina be Moranto Grizliai daug geriau zaidzia ,tai kam tada jis isvis reikalingas tik nesveikus pinigus siurbia...
2022-05-12
-4
Mister_81
Luka po 3 sezonu vasara pasirašė kosmini kontrakta, turbut ir Ja pasirašys vasara.
2022-05-12
aha
Na čia labai pažemino warriorsus. San franciske taip pat rimta kova vyko, tai gal dar sukovos memphis. Be morant jie reguliariam geriau atrodė, tai šiaip jo praradimas nėra toks ir labai skaudus.