Nuotr.: Ivica Veselinov
Nuotr. Ivica Veselinov

Adrijos lygoje Belgrado „Crvena Zvezda“ pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Daugiausia pataiko: Jaka Blazic

Belgrado klubas namuose 93:82 (26:23, 27:25, 18:15, 22:19) pranoko Liublianos „Cedevita Olimpija“ ekipą.

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį, Liublianoje.

Laimėjusi pusfinalio mačą Belgrado komanda pratęsė šio sezono 14 nepralaimėtų namų rungtynių seriją, o Adrijos lygos atkrintamosiose iškovojo 12-ą pergalę paeiliui savo tvirtovėje.

Iki ilgosios pertraukos Belgrado komanda susikrovė trapų pranašumą (53:48), tačiau trečiajame kėlinyje jį padvigubino (67:57).

Per lemiamą kėlinį „Cedevita Olimpija“ nesugebėjo priartėti, o deficitas vienu metu siekė ir 16 taškų (69:85).

Nugalėtojus į pergalę vedė Luka Mitrovičius, kuris per 27 minutes pelnė 21 tašką (6/9 dvit., 9/11 baud.), atkovojo 7 kamuolius, perėmė kamuolį, kartą suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

Liublianos ekipoje situaciją bandė taisyti Jaka Blažičius. Jis per 32 minutes surinko 20 taškų (4/5 dvit., 3/8 trit., 3/5 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, 3 klaidas ir 20 naudingumo balų.

„Crvena Zvezda“: Luka Mitrovičius 21 (6/9 dvit., 9/11 baud., 7 atkv. kam.), Nikola Kaliničius 17 (5/7 dvit., 4 atkv. kam., 6 rez. perd.), Nikola Ivanovičius 16 (4/6 dvit., 2/2 baud.), Nate'as Woltersas (5 atkv. kam., 5 rez. perd.) ir Aaronas White'as po 10 (6 atkv. kam.).

„Cedevita Olimpija“: Jaka Blažičius 20 (4/5 dvit., 3/5 baud., 5 atkv. kam., 5 rez. perd., 3 klaid.), Edo Muričius 14 (3/6 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), Alenas Omičius 11 (5/10 dvit., 8 atkv. kam., 4 rez. perd.), Zoranas Dragičius 12 (5/9 dvit.), Jacobas Pullenas 10 (4 rez. perd.).