Bolonijos „Virtus“ laimėjo Europos taurę ir po 14 metų pertraukos grįžta į Eurolygą, kur žada patriukšmauti.
Legendinis Italijos klubas sezono metu pasipildė Eurolygos žvaigžde Tornike Šengelija ir daro viską, kad jį išlaikytų komandoje.
Vis dėlto Šengelijos savo sudėtyje nori ne vienas Europos klubas, o tarp jų – ir „Barcelona“.
„Pastatėme save į geriausią poziciją, kad įtikintume jį likti, – „Tuttosport“ sakė „Virtus“ vadovas Luca Baraldi. – Dabar galime kautis su tokiais gerai žinomais oponentais kaip „Barcelona“.
Bet kažko dar trūksta, kad pasiektume susitarimą. Jis čia pritapo, atsivežė šeimą į Boloniją, reikia suderinti trūkstamas sąlygas.“
Anksčiau „Tuttosport“ skelbė, jog ilgalaikės licencijos Eurolygoje siekianti „Virtus“ vasarą yra pasiruošusi kartvelui siūlyti 1,8 mln. eurų per sezoną.
Šengelija vasario mėnesį paliko Maskvos CSKA dėl Rusijos agresijos Ukrainoje. „Virtus“ pasinaudojo proga ir pasirašė sutartis su Šengelija ir Danieliu Hackettu.
Puolėjas Europos taurėje fiksavo 8,1 taško, 5,5 atkovoto kamuolio, 3,5 rezultatyvaus perdavimo, 12 naudingumo balų vidurkius.