Filadelfijos „76ers“ baigė kovas NBA atkrintamosiose, o komandą pasiekė blogos naujienos.

ST: 0.93
BS: 0.54
TO: 0.78
GM: 74

„The Athletic“ penktadienį pranešė, kad Filadelfijos „76ers“ žaidėjui Danny Greenui trūko priekiniai kairiojo kelio raiščiai. Šią traumą snaiperis patyrė šeštosiose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse prieš Majamio „Heat“.

Greenui, kuriam kitą mėnesį sukaks 35-eri, po susidūrimo pirmajame kėlinyje su komandos draugu Joeliu Embiidu teko išeiti į rūbinę.

Greenas per tris minutes pelnė tris taškus ir perėmė vieną kamuolį, o Filadelfijos ekipa pralaimėjo rungtynes ​​90:99 bei seriją 2-4.

Greenas 2021–2022 m. sezone per 62 rungtynes ​​(28 starto penkete) vidutiniškai pelnė po 5,9 taško, atkovojo po 2,5 kamuolio.

Triskart NBA čempionas žaidė Klivlando „Cavaliers“ (2009–10 m.), San Antonijaus „Spurs“ (2010–18 m.), Toronto „Raptors“ (2018–19 m.) bei Los Andželo „Lakers“ (2019–20 m.) ekipose ir per 819 karjeros rungtynių (709 starto penkete) vidutiniškai rinko po 8,7 taško, 3,4 atkovoto kamuolio ir 1,6 rezultatyvaus perdavimo.