Nuotr.: Alfonso Cannavacciuolo/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Alfonso Cannavacciuolo/Euroleague Basketball via Getty Images

Dramatišką pergalę Prancūzijos čempionate iškovojo Donato Motiejūno atstovaujamas „Monaco“ (25-8) klubas.

Daugiausia pataiko: Mike James

Sašos Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje 89:88 (26:14, 20:22, 10:31, 33:21) palaužė Limožo „CSP“ (20-13) krepšininkus.

Likus pusantros minutės iki mačo pabaigos „Monaco“ turėjo 5 taškų deficitą (79:84), tačiau tuomet spurtavo 9:0, o likus 32 sekundėms Mike'as Jamesas nutolino svečius per 4 taškus (88:84).

Visgi per likusį laiką Limožo klubui pavyko išlyginti rezultatą (88:88), tačiau baudos metimą likus sekundei pataikęs Leo Westermannas išplėšė pergalę (89:88).

Motiejūnas buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių. Lietuvis per 24 minutes surinko 15 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit., 4/10 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 2 blokus ir 8 naudingumo balus.

D-Mo puikiai talkino Jamesas, kuris pasižymėjo 21 tašku, 6 atkovotais kamuoliais, 11 rezultatyvių perdavimų ir 28 naudingumo balais.

Amerikietis taip pat įmetė kosminį metimą nusisukęs:

Įveikę Limožo klubą, „Monaco“ išsaugojo šansus laimėti reguliarųjį sezoną. Likus vienam turui lietuvio ekipa pasivijo Vilerbano ASVEL (25-8), tačiau norint užimti pirmąją vietą reikia tikėtis ASVEL pralaimėjimo bei iškovoti pergalę, nes Vilerbano klubas turi tarpusavio pranašumą.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 21 (6 atk. kam., 11 rez. perd.), Leo Westermannas 16 (6 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 15, Dwayne'as Baconas 14 (6 atk. kam.).

„CSP“: Demonte Harperis 22, C.J. Massinburgas ir Nicolasas Langas po 18.