Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pergalingai pradėjo tarpžemyninį B.Stankovičiaus taurės turnyrą. Lietuviai po atkaklios kovos 82:73 (17:18, 19:20, 29:16, 17:19) nugalėjo Puerto Riko krepšininkus.

Rungtynėse su Puerto Riko rinktine P.Čukinas buvo vienas naudingiausių Lietuvos komandoje
Nuotr. sina.com
Pirmojo kėlinuko pradžioje geriau rungtyniavo lietuviai, tačiau įpusėjus ketvirčiui Puerto Riko krepšininkai išsiveržė į priekį ir laimėjo kėlinį minimalia persvara. Antrąsias dešimt minučių antroji Lietuvos rinktinė pradėjo spurtu 12:5 ir išsiveržė į priekį 6 taškų skirtumu. Vėliau varžovai pavijo lietuvius ir išlygino rezultatą (36:36).

Po pertraukos rungtynės taip pat klostėsi atkakliai, tačiau trečiojo kėlinuko pabaigoje antrąjai Lietuvos rinktinei pavyko atitrūkti (65:54), o Puerto Riko žaidėjams nebepavyko aplenkti varžovų.

Nors ketvirtąjį kėlinį lietuvių priešininkai pradėjo agresyviu spaudimu ir Lietuvos rinktinės krepšininkai per pirmąsias 6 ketvirčio minutes pelnė vos 3 taškus, Puerto Rikui nepavyko persverti rezultato. Skirtumas buvo sumažėjęs iki 2 taškų, tačiau lemiamu metu Pietų Amerikos žemyno krepšininkai nepelnė taškų, o lietuvių rankos nedrebėjo.

Žaidėjas Min 2 tšk. 3 tšk. 1 tšk. Atk. kam. Rez.
Komanda 200 19/36 53 6/17 35 26/45 58 12 24 36 12 20 12 5 3 82

Puerto Riko ekipoje R.Apodaca pelnė 16 taškų, F.Rivera - 14, R.Hattonas - 13, C.Dalmau - 11.

Kiti pirmos turnyro dienos rezultatai:

Argentina - Australija 88:57 (24:9, 22:9, 20:14, 22:25)

Argentina: D.Farabello 15 (tritaškiai 5/5), R.Gonzalezas (6 atk. kam.), G.Fernandezas ir J.Mazzaro po 13.
Australija: C.J.Brutonas 23, M.Worthingtonas 13.

Kinija - Angola 62:61 (17:13, 11:13, 17:15, 17:20)

Kinija: Zhu Fangyu 15 (5 atk. kam., 3 per. kam.), Yi Jianlianas 12 (6 atk. kam.), Zhang Jinsongas 11, Liu Wei 9 (7 atk. kam.).
Angola: O.Cipriano 18, D. de Almeida 11, E.Mingas 8, J.Gomes 7 (5 atk. kam.), M.Lutonda 7.

Trečiadienį (03.27) 14:30 Lietuvos laiku musiškiai susitiks su turnyro šeiminkais - Kinijos rinktine.

2005-07-27 18:09
Oba Gustas 100% baudas sumete........ :D
I pirmos rinktines stavykla as imciau - Gineviciu, Serapina, Lukauski, Gusta, Ciukina, Kuzminska, Andriukaiti.......
2005-07-26 21:40
Nusivaziavo Klimavicius. O tokia zvaigzde buvo, kai Lietuvoj u20 eurocempas vyko. Ne karto klubu rinktinej nepasireiske. Kiek ziurejau antroj italijos lygoj zaidzia. Nu nu..
2005-07-26 21:21
Nu bet cia biski neaisku su tais statsais. Pagal chajniku versija, Cukinas rezultatyviausias, pagal FIBA - Pauliukenas. Nesuprasi. Neveltui Stankoviciaus vardu vadinasi. :)
2005-07-26 20:57
Jo, kai paskaiciau tuos angliskus kitaicu tekstus, tai juokas ima. Anglu kalba tragiska. O Ciukai reik baudas metyt mokytis, kaip ir daug kam :(. Kai pagalvoji kokia proga prarandama. Pasimate ir u20, ir u18 ir sicia ziba tiesiog..
2005-07-26 20:50
kur tau ne loputis. . .is 11 baudu 4. . .Va Pauliukenas tai maladec, per 16 minuciu 18 tasku, ir dar su tokiu taiklumu. . .is sios rinktines i vyru realiausiai pretenduoja Ginevicius, Gustas, vienas is bokstu nevykeliu ir serapinas arba pauliukenas. . .
2005-07-26 20:48
Nu va, dabar jau normaliai informacija pateikta. Aciu basketnews. :)
2005-07-26 15:04
Nera Ciuka toks jau loputis. Pagavo kabli, kai juo daugiau pasitikima. Lryte gi buvo atsarginis ir zinojo, kad kruvoje varzybu isvis gali neiseit i aikste, paprasciausiai nespedavo pademonstruot ka gali. O kai nesiseka, visi ant jo vaziuoja :). Dabar va, visai kas kita. Gal net starte eina ;)
2005-07-26 14:09
Ciukinui tik su desimto lygio rinktinemis varzytis... bet visgi saunuolis...
2005-07-26 13:22
Jei Ciukinas taip ir toliau varys, gal ir laimesim tuos 100 shtuku :)

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 9