Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Luka Dončičius buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, tačiau net ir fantastiškas slovėno žaidimas neatvedė Dalaso „Mavericks“ į pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finale.

Rezultatyvūs perdavimai 2

„Golden State Warriors“ įjungė aukštesnę pavarą po pertraukos ir savo aikštėje 126:117 (25:32, 33:40, 25:13, 43:32) įveikė „Mavericks“.

Serijos rezultatas iki keturių pergalių tapo 2-0. Trečiasis mačas Dalase vyks pirmadienio naktį.

Išsiskyręs Dončičius per 38 minutes pelnė 42 taškus (7/13 dvit., 5/10 trit., 13/15 baud), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius suklydo.

„Prieš tuos, kurie yra tokie geri, tiesiog tik stengiesi sumažinti jų lengvų taškų skaičių“, – po rungtynių apie Dončičių kalbėjo „Warriors“ strategas Steve'as Kerras.

„Mavs“ jau pirmajame kėlinyje buvo įgijusi 16 taškų persvarą (26:10), o per ketvirtį Dončičius surinko 18 taškų.

Antrojo kėlinio pabaigoje svečiai dar turėjo 19 taškų persvarą (67:48), bet viskas pradėjo keistis trečiajame ketvirtyje, kurį šeimininkai užbaigė 19:6 ir priartėjo per vieną metimą – 83:85.

Kertinį spurtą „Warriors“ surengė lemiamo ketvirčio viduryje, kuomet laimėjo atkarpą 10:2 (100:92), o likus puspenktos minutės Klay Thompsonas smeigė tolimą metimą ir sukrovė komandai dviženklį pranašumą – 110:100.

„Žinojome, kokie jie geri yra trečiuose kėliniuose, – po mačo teigė Reggie Bullockas. – Rungtynės tiesiog mums pradėjo slysti tuo metu ir negalėjome nieko pakeisti.“

San Fransisko komandoje Kevonas Looney sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes. Jis per 32 minutes pelnė 21 tašką (10/14 dvit., 1/1 baud.) ir atkovojo 12 kamuolių.

Gimimo vieta: Liubliana, Slovėnija

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Stephenas Curry, per 37 minutes pelnęs 32 taškus (5/11 dvit., 6/10 trit., 4/4 baud.). Snaiperis pat atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Svečių ekipai 31 tašką pridėjo Jalenas Brunsonas (11/19 met.), 21 – Bullockas (6/10 trit.). Jų ir Dončičiaus trio pelnė 94 komandos taškus, kai likusi komanda – 23.

„Warriors“: Stephenas Curry 32 (5/11 dvit., 6/10 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud.), Jordanas Poole'as 23 (5/6 dvit., 2/4 trit., 7/7 baud., 5 rez. perd.), Kevonas Looney 21 (10/14 dvit., 12 atk. kam., 30 naud.), Andrew Wigginsas 16 (2/9 dvit., 3/5 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Klay Thompsonas 15 (5/6 dvit., 5 rez. perd.), Otto Porteris 11 (7 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 42 (7/13 dvit., 5/10 trit., 13/15 baud., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 3 per. kam., 41 naud.), Jalenas Brunsonas 31 (6/12 dvit., 5/7 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud.), Reggie Bullockas 21 (6/10 trit.), Dorianas Finney-Smithas 10 (3/6 trit., 8 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (8)
Bumis
geros varžybos, tik galėtu komentatorius būti bent šiek tiek neutralus. Labai jau akivaizdžiai palaiko Mavs
2022-05-22
Nba
fenomenaliai puole bet fenomenaliai ir neapsigyne. 4tam kelini doncic imeta taskus kitoj pusej per ji taskai. curry kaip milakni doncic dure. visiskas j.harden, savanaudis, surenka gerus stats, bet visai nesigina. keista kad europoj kur taip sudievinama gynyba, doncic yra toks megstamas.. ar tai reiskia kad ir europieciam nebeidomus europos gynybinis kase?
MVai
vienas nepatempsi siais laikais. gsw turi daugiau kam tempt, uztat ir serijos rezas atitinkamas.
2022-05-21
+6
Warriors
Nors nemaciau runktyniu pradzios bet nustebino kad 19 tasku isbarste ar gynyba klaidos leme kad sustojo strigo 4 kelini dar bande vienas Luka patempti bet beviltiskai