Nuotr.: AP-SCANPIX
Nuotr. AP-SCANPIX

Majamyje sutriuškinimą patyrę „Heat“ susigrąžino namų aikštės pranašumą NBA Rytų konferencijos finale.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Eriko Spoelstros auklėtiniai išvykoje 109:103 (39:18, 23:29, 25:25, 22:31) įveikė Bostono „Celtics“.

Serijoje iki keturių pergalių „Heat“ pirmauja 2-1. Kitas mačas bus žaidžiamas vėl Bostone.

Likus 6,5 minutės „Celtics“ turėjo 13 taškų deficitą (80:93). Šeimininkų komandą už pakarpos ėmė traukti Jaylenas Brownas, kuris sumetė 10 taškų iš eilės, du pridėjo Marcusas Smartas ir Bostono ekipa priartėjo iki minimalaus atstumo (92:93).

Likus 2 minutėms „Heat“ pabudo – Maxas Strusas smeigė tritaškį, o Bamo Adebayo dvitaškis įtvirtino pozicijas (98:92). „Celtics“ užstrigo ir tuo pasinaudoję svečiai po P.J. Tuckerio baudų įtvirtino pergalę (100:92).

Majamio ekipa šiame mače prarado savo lyderį Jimmy Butlerį. Kelį susižeidęs puolėjas žaidė du kėlinius, bet po pertraukos į aikštę neišbėgo.

„Yahoo Sports“ žurnalistas Chrisas Haynesas skelbia, kad jo trauma nėra rimta ir mažai tikėtina, kad krepšininkas praleis kitas rungtynes. Butleris per 19,5 minutės spėjo pelnyti 8 taškus.

„Heat“ perėmė net 19 kamuolių, kai jų varžovai – 2. Šis skaičius yra didžiausias Majamio klubo atkrintamųjų istorijoje.

Majamio ekipa revanšavosi varžovams už skaudžią nesėkmę namuose, kai nusileido 25 taškais (102:127).

Be lyderio likusius „Heat“ į priekį vedė Adebayo, kurio sąskaitoje per 41 minutę buvo 31 taškas (15/21 dvit., 0/1 trit., 1/1 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai.

Šeimininkams labai trūko solidesnio žaidimo organizavimo – padarytos 23 klaidos. Net 13 iš jų padarė „Celtics“ lyderiai Jaysonas Tatumas (6) ir Jaylenas Brownas (7).

Bostono komandai Brownas per 41 minutę pelnė 40 taškų (11/11 dvit., 3/9 trit., 9/12 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 40 (11/11 dvit., 3/9 trit., 9/12 baud., 9 atk. kam., 7 kld.), Alas Horfordas 20 (4/9 dvit., 3/5 trit., 14 atk. kam., 3 blok.), Marcusas Smartas 16 (5/7 dvit., 7 rez. perd., 4 kld.), Jaysonas Tatumas (2/7 dvit., 1/7 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld.) ir Grantas Williamsas (2/4 trit., 5 atk. kam.) po 10.

„Heat“: Bamas Adebayo 31 (15/21 dvit., 10 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam.), P.J. Tuckeris 17 (3/6 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Maxas Strusas 16 (4/7 trit.), Kyle'as Lowry 11 (2/7 trit., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Jimmy Butleris (3/8 dvit.), Tyler Herro (4/9 dvit., 0/6 trit.) ir Calebas Martinas po 8.

Atrinkti (0) Visi (4)
ir kas gi cia nutiko? iskritus Butleriui Celticsai grizo is -26 iki -1 ir... o toliau tai sunku paaiskint. lygioj vietoj nereikalingos prazangos, prarsti kamuoliai issimetant, visiskas balaganas, lyg butu lazybose pries save pastate. idomu, kas cia bus su Butleriu dabar, butu labai negerai, jei lyderiu traumos ir vel koreguotu serijos baigti, bet 1 faktas jau aiskus, kad jokio garanto Celticsam zaist finale nera.
2022-05-22
-1
Ar matet koks persikes buvo Tatumas? Tas zvilgsnis, kaip issigandusio vaiko. Wow.... Nu idomu kaip dabar bus su Jimmy trauma. Turetu Heat eiti tolyn, jei viskas ok
2022-05-22
+3
Galima paminėti,kad Heat atsarginiai pelnė dešimčia taškų daugiau,nei Celtics,kas taip pat turėjo įtakos rungtynių baigčiai.Tokiose serijose kiekviena smulkmena svarbi,suolo žaidimas ypač,bet šį kartą jo didesnio indėlio Celtics ir pritrūko.Tas pats Tatumas buvo puikiai dengiamas,todėl ir šansų "keltai"mažai turėjo.