Jaysonas Tatumas patyrė traumą, o Bostono „Celtics“ iššvaistė įgautą namų aikštės pranašumą.

Taškai 31
Taiklumas 15-22
Atkovoti kamuoliai 10
Rezultatyvūs perdavimai 6

Bostono klubas namuose 103:109 nusileido Majamio „Heat“ ir Rytų konferencijos finalo serijoje atsilieka 1-2.

Blankiai sužaidė Tatumas, kuris per 41 minutę pelnė 10 taškų, pataikydamas vos 3 metimus iš 14 (2/7 dvit., 1/7 trit., 3/4 baudų).

Be to, puolėjas ketvirtajame kėlinyje patyrė peties traumą, nors į aikštelę vėliau ir sugrįžo.

„Mano petys atsidūrė nepatogioje pozicijoje, – epizodą aiškino „Celtics“ žvaigždė. – Jutau skausmą kaklo ir rankos srityse. Vėliau patikrinome, kas nutiko, atlikome testų ir nusprendžiau dar žaisti.“

Taip pat Tatumas gailėjosi, kad nepavyko pasinaudoti šansu, nes „Celtics“ parsivežė labai svarbią pergalę iš Majamio, bet namų pranašumą greitai paleido vėjais.

„Tikėjausi, kad sugrįžę į namus diktuosime savo sąlygas. Nėra pasiteisinimų – negalime leisti varžovams įmesti 39 taškus per pirmąjį kėlinį. Likusią rungtynių dalį vien tik su tuo ir kovojome. Turime geriau pradėti rungtynes.“

Ketvirtasis serijos mačas vėl vyks Bostone naktį iš pirmadienio į antradienį.

o tai cia verta atskiro straipsnio tema? :) nei ten ta trauma kazkokia rimta, nei ji ka nors itakojo, nei cia keista, kad komandos lyderis galisi pralaimejes varzybas. sita galima buvo iterpt straipsnyje apie varzybas.