Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Pralaimėjęs pirmąsias dvejas Vakarų konferencijos finalo rungtynes ​​ir penktadienį iššvaistęs 19 taškų pranašumą, Luka Dončičius buvo įsitikinęs, kad „Mavericks“ gali atsitiesti bei dukart paeiliui įveikti „Golden State Warriors“.

Gimimo vieta: Liubliana, Slovėnija

„Kiekvienas iš mūsų tikime, kad galime laimėti šias dvejas rungtynes, todėl tikėsime iki pabaigos“, – sakė jis žiniasklaidai.

„Mavericks“ antrojo Vakarų konferencijos finalo mačo antrajame ketvirtyje pirmavo 19 taškų, tačiau galiausiai antroje pusėje sugėrė įspūdingą „Warriors“ spurtą (68:45) ir dabar serijoje iki 4 pergalių atsilieka 0-2 (117:126).

Dončičius naktį prieš mačą praktiškai nemiegojo ir vėmė, tačiau tai slovėnui nesutrukdė pelnyti 43 taškus, atkovoti 5 kamuolius, atlikti 8 rezultatyvius perdavimus ir perimti 3 kamuolius.

Nepaisant to, kad, be skrandžio problemų jam skauda ir dešinį petį, Dončičius to nelaikė pasiteisinimu.

„Sunku su jais kovoti. Antrajame kėlinyje neatlikome savo darbo. Manau, kad pirmajame kėlinyje gynėmės gerai, o antrajame ne. Taigi turime pagerinti gynybą“, – aiškino jis.

Kalbėdamas apie puolimo strategiją, Dončičius nurodė, kad jie per daug pasitikėjo tritaškiais.

„Varžovai turi du geriausius tritaškių metikus pasaulyje ir jie vis atakavo mus po krepšiu“, – pavyzdį pateikė Luka.

Bet kokiu atveju Dončičius ragino kuo greičiau pamiršti šias rungtynes ir žvelgti į ateitį.

„Kas atsitiko, atsitiko, galvokime apie kitą mačą“, – užbaigė Luka.

Trečiosios Vakarų konferencijos finalo rungtynės pirmadienį 04:00 val. Lietuvos laiku bus žaidžiamos Dalase, o ketvirtosios – trečiadienio naktį.