Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Arūno Mikalausko ir Einaro Tubučio atstovaujama Leideno „ZZ Leiden“ ekipa turėjo pirmąjį šansą iškovojo Nyderlandų čempionato auksą, tačiau jo neišnaudojo.

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Lietuvių klubas ketvirtajame finalo mače išvykoje 52:61 (17:14, 14:15, 8:16, 13:16) nusileido Hertogenboso „Heroes Den Bosch“ krepšininkams ir serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus – 2-2.

Pralaimėjusiems Mikalauskas per 31 minutę surinko 8 taškus (2/6 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), 5 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, 5 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, bloką, 6 išprovokuotas pražangas, 4 pražangas ir 11 naudingumo balų.

Tuo metu Tubutis per 22 minutes pridėjo 8 taškus (1/1 dvit., 2/7 trit.), 3 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, bloką, pražangą ir 8 naudingumo balus.

Lemiamos finalo rungtynės gegužės 29-ąją įvyks Leidene.

Atrinkti (0) Visi (2)
Lygis
Baisu pagalvoti koks lygis toje lygoje jeigu mūsų nkl grajokai žaidžia finale po 30min.