Taškai 21
Taiklumas 6-13
Atkovoti kamuoliai 9
Rezultatyvūs perdavimai 1

Katalonai svečiuose 88:86 (15:18, 26:28, 22:20, 25:20) nugalėjo Las Palmo „Gran Canaria“.

„Barca“ ketvirtfinalio seriją iki dviejų pergalių laimėjo 2-0. Atkrintamųjų medį rasite čia.

Likus 7 minutėms katalonai turėjo 10 taškų deficitą (66:76). Jasikevičiaus auklėtiniai ėmė gelbėtis ir likus 3 minutėms Nicolasas Laprovittola dvitaškiu su pražanga išlygino rezultatą (78:78).

Už minutės Nikola Mirotičius pelnė labai svarbų dvitaškį, išvedusį „Barcą“ į priekį (82:81). „Gran Canaria“ svarbias atakas patikėjo A.J. Slaughteriui, tačiau jis mėtė pro šalį. Laprovittola baudomis padidino svečių persvarą (84:81), bet Dylanas Ennisas atsakė tuo pačiu (83:84).

Mirotičius taip pat sugebėjo pataikyti baudas, bet šįkart katalonai neprasižengė, o Dylanas Ennisas likus 5 sek. pataikė tritaškį nuo lentos (86:86). Bet tai dar nebuvo pabaiga – Higginsas po minutės pertraukėlės su sirena ištraukė pergalę „Barcai“.

Higginso metimas su sirena:

Enniso tritaškis nuo lentos:

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 12 minučių pelnė 7 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus prasižengė ir sukaupė 8 naudingumo balus.

Barselonos ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Mirotičius, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 21 taškas (3/6 dvit., 3/7 trit., 6/6 baudų), 9 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 22 naudingumo balai.

Las Palmo komandai Ennisas per 21 minutę pelnė 26 taškus (3/6 dvit., 4/8 trit., 8/8 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

„Gran Canaria“: Dylanas Ennisas 26 (4/8 trit., 8/8 baud., 4 rez. perd.), Khalifa Diopas 15 (6/7 dvit.), Artiomas Pustovijus 8, Johnas Shurna (5 atk. kam.) ir Kenny Chery po 7.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 21 (3/7 trit., 6/6 baud., 9 atk. kam.), Nicolasas Laprovittola 17 (3/7 trit., 5 atk. kam.), Cory Higginsas 12 (6/6 baud., 5 rez. perd.), Brandonas Daviesas 10 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 7.