Nuotr.: FIBA Media
Nuotr. FIBA Media

Stambulo „Anadolu Efes“ antrą kartą šiose Turkijos lygos atkrintamosiose turės žaisti išlikimo rungtynes.

Daugiausia pataiko: Vasilije Micic

Ergino Atamano auklėtiniai svečiuose 81:86 (23:16, 20:26, 21:24, 17:20) nusileido Stambulo „Galatasaray“.

Pusfinalio serijoje iki trijų pergalių rezultatas lygus – 2-2. Lemiamas mačas vyks prie „Anadolu Efes“ sirgalių. Serijos nugalėtojas finale susitiks su „Fenerbahče“.

„Anadolu Efes“ ir ketvirtfinalyje turėjo žaisti išlikimo mačą – pralaimėjo antrąjį susitikimą su Izmiro „Pinar Karšiyaka“, bet revanšavosi namuose ir laimėjo seriją 2-1.

Eurolygos čempionams 40 iš 81 taško pelnė Vasilije Micičiaus (23 tšk., 5/6 dvit., 3/7 trit., 4/5 baudų) ir Shane'o Larkino (17 tšk., 1/4 dvit., 5/9 trit.) duetas.

Serbas buvo naudingiausias svečių gretose – per 39 minutes pridėjo 6 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 24 naudingumo balus.

„Galatasaray“ tempė buvęs žalgirietis Dee Bostas. Gynėjas per 36 minutes surinko 20 taškų (1/1 dvit., 4/10 trit., 6/7 baudų), 7 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus kamuolius ir 23 naudingumo balus.

„Galatasaray“: Dee Bostas 20, Kerry Blackshearas 18, Maurice'as Ndouras 12.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 23, Shane'as Larkinas 17, Elijah Bryantas 13 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Chrisas Singletonas 12.