Nuotr.: USA TODAY Sports-Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports-Scanpix

„Golden State Warriors“ žvaigždė Stephenas Curry patyrė traumą trečiajame NBA finalo mače, bet iš rikiuotės neiškrito.

Shamsas Charania iš „The Athletic“ praneša, kad „Warriors“ lyderiui nereikės magnetinio rezonanso tyrimo ir dalyvaus komandos treniruotėje.

Vis tik nėra patvirtinta, kad Curry galės rungtyniauti ketvirtajame mače, nors jo būklė vertinama pozityviai.

Trečiojo susitikimo ketvirtajame kėlinyje dėl kamuolio kovodamas Alas Horfordas užkrito ant Curry. „Warriors“ gynėjui tai buvo skausmingas susidūrimas, tačiau vėliau jis tęsė rungtynes.

„Curry pasodinau ne dėl traumos. Likus 2 minutėms atsilikome 14 taškų skirtumu. Nebegalėjome pasivyti varžovų“, – rotacijos sprendimą aiškino „Warriors“ treneris Steve'as Kerras.

Serijoje 2-1 pirmauja Bostono „Celtics“. Ketvirtasis susitikimas vyks šeštadienį 4 val. ryto Lietuvos laiku.