Jugitos Štreimikytės-Virbickienės ekipa patyrė 8 nesėkmę šio sezono moterų Nacionalinės krepšinio asociacijos (WNBA) pirmenybėse. Indianos „Fever“ ekipa svečiuose 55:68 (25:39, 30:29) nusileido Konektikuto „Sun“ krepšininkėms.

Startiniame penketuke rungtynes pradėjusi J.Štreimikytė per 28 minutes pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškių), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Daugiausiai taškų nugalėtojoms pelnė Tully Bevilaqua – 19. Tamika Catchings įmetė 13 taškų ir sugriebė 10 atšokusių kamuolių.

Konektikuto komandoje viena rezultatyviausių buvo Katie Douglas. Vilniaus „Lietuvos telekomo“ legionierė per 29 minutes surinko 13 taškų (4/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/2 baudų) bei atkovojo 4 kamuolius.

Kita „Lietuvos telekomo“ legionierė Jennifer Derevjanik per 7 minutes surinko 2 taškus (1/1 dvitaškio).

„Fever“ po 21 rungtynių turi 13 pergalių ir Rytų konferencijoje žengia antra, o bendroje įskaitoje tarp 13 ekipų užima trečią vietą. „Sun“ krepšininkės su 17 pergalių po 22 rungtynių užima pirmą vietą bendroje NBA įskaitoje.