Lietuvos jaunučių (gim. 1989 m. ir vėliau) merginų krepšinio rinktinė trečiadienį (07.27) pelnė antrąją pergalę Europos čempionato G grupės varžybose ir toliau kovos dėl 9-12 vietų. Lietuvės 60:53 (9:17, 16:10, 21:21, 14:5) nugalėjo bendraamžes iš Bulgarijos ir užsitikrino vieną iš dviejų pirmųjų vietų grupėje bei taip išvengė kovos dėl 13-16 vietų.

Rungtynių pradžią sėkmingiau pradėjo Bulgarijos krepšininkės, kurios išsiveržė į priekį 8 taškų (17:9) skirtumu. Antrąjį ketvirtį lietuvėms pavyko laimėti 6 taškais ir jos sumažino varžovių pranašumą iki dviejų.

Nuo to laiko aikštelėje vyko apylygė kova, o lietuvaitėms į priekį išsiveržti pavyko tik mačo pabaigoje. Ketvirtąjį kėlinį pradėjusios spurtu 10:5, Lietuvos krepšininkės išsiveržė į priekį (56:53), o kėlinuko pabaigoje pelnė dar keturis taškus ir nugalėjo bulgares 7 taškų persvara.

Lietuvos rinktinei taškus pelnė: Aurimė Rinkevičiūtė 23, Agneta Morkūnaitė 17 (7 atk. kam., 7 kld.), Dovilė Miliauskaitė 7 (10 atk. kam.), Egidija Busaitė 5, Gintarė Petronytė 4 (8 atk. kam.), Karolina Lingytė 2, Ieva Šimkutė 2 (6 atk. kam.).

Bulgarėms: H.Ivanova 14, S.Stankova 14.

Ketvirtadienį (07.28) lietuvės dėl pirmosios vietos grupėje rungtyniaus su Vengrijos krepšininkėmis.

2005-07-27 17:15
kokios jum dar jawnes? ba kazhkas parashe xujovaj taj visi portalaj ta paty rahso u16 iki jawnutes o u18 jawnes u20 jawnimas. pizdon tokius jusu rashymus